Wosport Chest Rig Molle Expansion panel – Coyote

Využití a efektivita Nový taktický Chest Rig MolleExpansion Panel od WST přináší nejen pohodlí, ale také možnost dalšího přizpůsobení vaší výbavy. S úzkým profilem a robustní Molle vazbou na přední straně tento panel umožňuje snadné připevnění dalších doplňků a vybavení přímo na váš chest rig. Navržen s důrazem na praktičnost a rychlý přístup k potřebným nástrojům, tento panel poskytuje flexibilitu bez zbytečného zvětšení objemu. Ideální pro ty, kteří hledají efektivní způsob, jak optimalizovat svou výbavu během airsoftových či vojenských operací. S novým taktickým Chest Rig Molle Expansion Panelem získáte nejen výbornou funkcionalitu, ale také možnost přizpůsobení vaší výbavy podle konkrétních potřeb. Výkonnost a flexibilita bez zbytečného balastu! Specifikace: Materiál: CorduraBarevné provedení: CoyoteRozměry panelu: 23 x 9 x…

Výrobce:

175  včetně DPH

Dostupnost: 18 skladem

Porovnat

Popis

Využití a efektivita
Nový taktický Chest Rig MolleExpansion Panel od WST přináší nejen pohodlí, ale také možnost dalšího přizpůsobení vaší výbavy. S úzkým profilem a robustní Molle vazbou na přední straně tento panel umožňuje snadné připevnění dalších doplňků a vybavení přímo na váš chest rig.
Navržen s důrazem na praktičnost a rychlý přístup k potřebným nástrojům, tento panel poskytuje flexibilitu bez zbytečného zvětšení objemu. Ideální pro ty, kteří hledají efektivní způsob, jak optimalizovat svou výbavu během airsoftových či vojenských operací.
S novým taktickým Chest Rig Molle Expansion Panelem získáte nejen výbornou funkcionalitu, ale také možnost přizpůsobení vaší výbavy podle konkrétních potřeb. Výkonnost a flexibilita bez zbytečného balastu!

Specifikace:
Materiál: CorduraBarevné provedení: CoyoteRozměry panelu: 23 x 9 x 0,3 cm

WoSporT – Kde kvalita potká dostupnost
WoSporT Industry, sídlící v hračkářském městě Guangdong Chenghai, se po letech rozvoje stal komplexním podnikem integrujícím výzkum, vývoj, výrobu a služby. Zaměřují se na vývoj, výrobu a prodej outdoorové výstroje. Jejich silnou stránkou jsou produkty jako outdoorové helmy, ochranné masky, taktické uniformy, outdoorové brýle, taktické vesty, taktická sluchátka/PTT, horolezecké batohy, sportovní ochranné pomůcky, taktické opasky, brašny na zbraň a popruhy. Brýle, masky a přilby jsou testovány podle ANSI Z80.3 (odolnost minimálně 700 FPS). Uniformy a taktické vesty navíc dosáhly evropského standardu IV.