Wosport Gumička se suchým zipem na zajištění obsahu sumky – MC Black

Využití a efektivita Tato pojistná gumička s táhlem v Multicamu Black (kopie) na suchý zip je navržena pro bezproblémové použití s kompatibilními sumkami, chest-rigy a Insert panely. Táhlo je vyrobeno z odolného materiálu Cordura, zajišťuje spolehlivost a odolnost v náročných podmínkách. Suchý zip přidává další vrstvu ochrany pro vaše cenné vybavení, zatímco kompatibilita s otevřenými sumkami umožňuje snadný a rychlý přístup k nezbytným nástrojům.Ideální pro každodenní nasazení! WoSporT – Kde kvalita potká dostupnost WoSporT Industry, sídlící v hračkářském městě Guangdong Chenghai, se po letech rozvoje stal komplexním podnikem integrujícím výzkum, vývoj, výrobu a služby. Zaměřují se na vývoj, výrobu a prodej outdoorové výstroje. Jejich silnou stránkou jsou produkty…

Výrobce:

77  včetně DPH

Dostupnost: 100 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15844 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Využití a efektivita
Tato pojistná gumička s táhlem v Multicamu Black (kopie) na suchý zip je navržena pro bezproblémové použití s kompatibilními sumkami, chest-rigy a Insert panely. Táhlo je vyrobeno z odolného materiálu Cordura, zajišťuje spolehlivost a odolnost v náročných podmínkách. Suchý zip přidává další vrstvu ochrany pro vaše cenné vybavení, zatímco kompatibilita s otevřenými sumkami umožňuje snadný a rychlý přístup k nezbytným nástrojům.Ideální pro každodenní nasazení!

WoSporT – Kde kvalita potká dostupnost
WoSporT Industry, sídlící v hračkářském městě Guangdong Chenghai, se po letech rozvoje stal komplexním podnikem integrujícím výzkum, vývoj, výrobu a služby. Zaměřují se na vývoj, výrobu a prodej outdoorové výstroje. Jejich silnou stránkou jsou produkty jako outdoorové helmy, ochranné masky, taktické uniformy, outdoorové brýle, taktické vesty, taktická sluchátka/PTT, horolezecké batohy, sportovní ochranné pomůcky, taktické opasky, brašny na zbraň a popruhy. Brýle, masky a přilby jsou testovány podle ANSI Z80.3 (odolnost minimálně 700 FPS). Uniformy a taktické vesty navíc dosáhly evropského standardu IV.