Nové

Wosport Lehký střelecký opasek BISON s Molle vazbou – MC Black

Střelecký opasek BISON je duální taktický opasek, který je velmi lehký. Je určen zejména pro nošení pistole a sumek na zásobníky apod. Tento opasek je vyroben z nylonového popruhu, materiálu s nylonovou vazbou a vnitřní plastovou kostrou pro pevnější konstrukci. Druhý vnitřní kalhotový opasek s G-hookem je opatřený po vnější straně jemnou části suchého zipu, který slouží pro pevné připevnění vnějšího opasku na kalhoty.Tento dvouvrstvý systém zajišťuje bezpečnou střeleckou platformu kombinací vnitřního popruhu se suchým zipem a taktického nosného popruhu. Taktická vnější dvouřadá vrstva umožňuje střelci připevnit širokou škálu pouzder a sumek kompatibilních s MOLLE vazbou. Opasek je vybaven kovovou rychlosponou a s…

Výrobce:

684  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14756 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Střelecký opasek BISON je duální taktický opasek, který je velmi lehký. Je určen zejména pro nošení pistole a sumek na zásobníky apod. Tento opasek je vyroben z nylonového popruhu, materiálu s nylonovou vazbou a vnitřní plastovou kostrou pro pevnější konstrukci.
Druhý vnitřní kalhotový opasek s G-hookem je opatřený po vnější straně jemnou části suchého zipu, který slouží pro pevné připevnění vnějšího opasku na kalhoty.Tento dvouvrstvý systém zajišťuje bezpečnou střeleckou platformu kombinací vnitřního popruhu se suchým zipem a taktického nosného popruhu.
Taktická vnější dvouřadá vrstva umožňuje střelci připevnit širokou škálu pouzder a sumek kompatibilních s MOLLE vazbou. Opasek je vybaven kovovou rychlosponou a s připojeným “D-kroužkem”.
Délka až 110 cm
Šířka 5,3 cm