Wosport Taktický batoh WST Flat Pack 2.0 – Coyote

Pohodlné nošení a variabilita Nový batoh Flat Pack 2.0 přináší do hry inovativní koncept, který spojuje kompaktní rozměry s maximální variabilitou. Jeho otevřená konstrukce s vnitřním prostorem pokrytým suchým zipem umožňuje přizpůsobit obsah podle vašich potřeb a zaměření.S unikátním rozšiřitelným klínovým systémem můžete přejít od téměř plochého profilu (tzv. flat) k objemu téměř 9,6 litrů při úplném rozbalení. Do hlavní komory se vejde litrový hydratační vak, zatímco v menší admin kapse najdete prostor pro drobnosti jako baterie, energetické gely a chemická světla. Stabilita a uchycení Nově přidaný hrudní popruh zajišťuje stabilitu a pohodlí při nošení i těžšího nákladu. Batoh lze integrovat s chest rigy a panely a připevnit jej na molle platformu na nosičích plátů, útočných vestách nebo jiných…

Výrobce:

1 062  včetně DPH

Dostupnost: 24 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15857 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pohodlné nošení a variabilita
Nový batoh Flat Pack 2.0 přináší do hry inovativní koncept, který spojuje kompaktní rozměry s maximální variabilitou. Jeho otevřená konstrukce s vnitřním prostorem pokrytým suchým zipem umožňuje přizpůsobit obsah podle vašich potřeb a zaměření.S unikátním rozšiřitelným klínovým systémem můžete přejít od téměř plochého profilu (tzv. flat) k objemu téměř 9,6 litrů při úplném rozbalení. Do hlavní komory se vejde litrový hydratační vak, zatímco v menší admin kapse najdete prostor pro drobnosti jako baterie, energetické gely a chemická světla.

Stabilita a uchycení
Nově přidaný hrudní popruh zajišťuje stabilitu a pohodlí při nošení i těžšího nákladu. Batoh lze integrovat s chest rigy a panely a připevnit jej na molle platformu na nosičích plátů, útočných vestách nebo jiných batozích s externími popruhy PALs/Molle.

Pro všechny dobrodruhy
Flat Pack byl sice původně navržen s ohledem na uživatele ze speciálních operací, ale je také vynikajícím každodenním batohem pro civilisty. S bezpečnou přepravou elektroniky, knih, časopisů a dokonce i iPadu či notebooku do velikosti 8″ x 12″ (cca 20 x 30 cm) je univerzální a kompaktní volbou pro širokou škálu použití.

Kvalita za dostupnou cenu
Produkty WoSporT spojují dostatečnou kvalitu, cenovou dostupnost, a jsou tak přístupné pro všechny, kteří chtějí využívat taktickou výbavu stejných funkcí a rozměrů jako skuteční operátoři, ale zároveň za to neprodat ledvinu (nebo utratit celou výplatu!)

Specifikace:
Materiál: CorduraBarevné provedení: CoyoteRozměry: 37 x 34 x 4 cm (složený)

WoSporT – Kde kvalita potká dostupnost
WoSporT Industry, sídlící v hračkářském městě Guangdong Chenghai, se po letech rozvoje stal komplexním podnikem integrujícím výzkum, vývoj, výrobu a služby. Zaměřují se na vývoj, výrobu a prodej outdoorové výstroje. Jejich silnou stránkou jsou produkty jako outdoorové helmy, ochranné masky, taktické uniformy, outdoorové brýle, taktické vesty, taktická sluchátka/PTT, horolezecké batohy, sportovní ochranné pomůcky, taktic..