Wosport Vesta plate carrier JPC 2.0 plus Přední platforma se sumkami – MC

Nejzdařilejší kopie JPC 2.0 (Jumpable plate carrier) vesty.  Disponuje řadou vychytávek, jako je například přední velcro panel na uchycení různých druhů platforem, nastavitelné boční řemení pomocí pruženky na zadní straně vesty. Oba ramenní popruhy mají systém rychloodhozu pomocí táhla umístěného uvnitř ramenního polstrování. Zadní plát má po stranách našité zipy pro uchycení zádových panelů. Na přední straně vesty je integrovaná admin kapsa na suchý zip, pro uložení například mapy, psacího bloku, psacích potřeb. plus Přední zásobníková platforma pro vestu JPC, která pojme tři zásobníky a díky Molle vazbě i mnohem víc. Platforma je vyrobena z nylonu 1000D, který je lehký a…

Výrobce:

1 598  včetně DPH

Dostupnost: 321 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15460 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nejzdařilejší kopie JPC 2.0 (Jumpable plate carrier) vesty. 
Disponuje řadou vychytávek, jako je například přední velcro panel na uchycení různých druhů platforem, nastavitelné boční řemení pomocí pruženky na zadní straně vesty.
Oba ramenní popruhy mají systém rychloodhozu pomocí táhla umístěného uvnitř ramenního polstrování.
Zadní plát má po stranách našité zipy pro uchycení zádových panelů.
Na přední straně vesty je integrovaná admin kapsa na suchý zip, pro uložení například mapy, psacího bloku, psacích potřeb.

plus

Přední zásobníková platforma pro vestu JPC, která pojme tři zásobníky a díky Molle vazbě i mnohem víc. Platforma je vyrobena z nylonu 1000D, který je lehký a odolný. Uvnitř kapes na zásobníky najdeme Velcro uzavírání a zásobníky na místě udrží gumová šňůrka, díky které je jen tak neztratíte ani při těch nejnáročnějších hrách. Inovativní šicí technologie zajistí delší výdrž platformy. Materiál platformy byl ošetřen tak, aby po čase nevyblednul a neměnil barvu.
Materiál: Nylon 1000DBarva: Multicam