Adventure Menu Jelení ragú s bramborovými špalíčky

Když hledáš na airssoft něco víc, než jen obyčejné jídlo. Jelení ragú s bramborovými špalíčky od Adventure Menu je pro tebe tou pravou volbou. Tento pokrm ti přináší luxusní chuť jeleního masa, pomalu vařeného do měkka, spolu s rustikálními bramborovými špalíčky, které dokonale doplňují tuto delikatesu. Každý kousek je plný chutí a aromat, připomínajících toulky divokou přírodou. Jeho příprava je jednoduchá a rychlá, což ti umožní vychutnat si tento gurmánský pokrm kdekoli v terénu. Jelení ragú s bramborovými špalíčky není jen výživné, ale nabízí i nezapomenutelný chuťový zážitek, dodávající ti energii a sílu potřebnou pro další airsoftové výzvy. Tento pokrm…

Výrobce:

248  včetně DPH

Dostupnost: 15 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 2956 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Když hledáš na airssoft něco víc, než jen obyčejné jídlo. Jelení ragú s bramborovými špalíčky od Adventure Menu je pro tebe tou pravou volbou. Tento pokrm ti přináší luxusní chuť jeleního masa, pomalu vařeného do měkka, spolu s rustikálními bramborovými špalíčky, které dokonale doplňují tuto delikatesu. Každý kousek je plný chutí a aromat, připomínajících toulky divokou přírodou. Jeho příprava je jednoduchá a rychlá, což ti umožní vychutnat si tento gurmánský pokrm kdekoli v terénu. Jelení ragú s bramborovými špalíčky není jen výživné, ale nabízí i nezapomenutelný chuťový zážitek, dodávající ti energii a sílu potřebnou pro další airsoftové výzvy. Tento pokrm je dokonalým spojením divoké přírody, výživy a kulinářského umění, které rozjasní tvůj airsoftový den.
Toto jídlo je lepší alternativa MRE.
Složení:
bramborové špalíčky (28procent-brambory, pšeničná mouka, pšeničná krupice, vejce, sůl), jelení maso (30procent), kořenová zelenina (mrkev, celer, petržel), červené víno, slunečnicový olej, špek, rajský protlak (rajčata, sůl, cukr), mouka pšeničná, citron, rybízová marmeláda ( rybíz, cukr, pektin), cukr, sůl, divoké koření.
Informace pro alergiky: výrobek obsahuje lepek, celer, vejce. 1 balení – hmotnost 400 g plus – 5procent

Nutriční hodnoty
100g
400g

kcal
148,6
594,4

kJ
622
2488

Tuky
4,6
18,4

    nasycené
1,6
6,4

Bílkoviny
8,8
35,2

Sacharidy
17,8
71,2

   z toho cukry
12,2
48,8

Sůl
1,3
5,2