AIRSOFTPRO Nerezový válec pro VSR, CM.701, JG BAR10 a Well MB-02, 03, 07, 10, …

V drtivé většině airsoftových pušek je vzduchový válec z tenké hliníkové trubky a na konci sevřen, nebo kolíkován k trnu natahovací páky. Toto spojení je relativně dostatečné pro základní pružiny. Ale při použití silnější pružiny dochází k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Ocelový odolný válec je tedy nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky. Válec AirsoftPro je vyroben z nerezové bezešvé trubky s hladkým vnitřním povrchem. Trn natahovací páky je vyroben rovněž z nerezové oceli, do trubky pevně zašroubován a po celém svém obvodu svařen laserem. Vzniká tak dokonale pevné spojení. Válec má vnější průměr 24 mm a lze…

Výrobce:

1 112  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

V drtivé většině airsoftových pušek je vzduchový válec z tenké hliníkové trubky a na konci sevřen, nebo kolíkován k trnu natahovací páky. Toto spojení je relativně dostatečné pro základní pružiny. Ale při použití silnější pružiny dochází k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Ocelový odolný válec je tedy nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky.
Válec AirsoftPro je vyroben z nerezové bezešvé trubky s hladkým vnitřním povrchem. Trn natahovací páky je vyroben rovněž z nerezové oceli, do trubky pevně zašroubován a po celém svém obvodu svařen laserem. Vzniká tak dokonale pevné spojení.
Válec má vnější průměr 24 mm a lze jej zasunout do závěrů pušek principu Marui VSR a kopie (JG BAR10, WELL MB03, CYMA CM701…)
Vnitřní průměr válce je 22 mm a je tedy menší než hliníkový válec. Před nákupem se ujistěte, zda je váš píst vhodný pro tento nerezový válec.  Máme vyzkoušeno, že pasují písty AirsoftPro, Well i CYMA. Naopak nelze vložit písty Marui, JG, Maple Leaf, Laylax.