Angry Gun Předpažbí BCM MCMR 8″ kompatibilní s M-LOK – Černé

Vylepšete svou pušku M4/AR15 touto mimořádným předpažbím navrženým tak, aby zlepšilo styl i výkon. Je vyrobena z prvotřídního hliníku a vyznačuje se pozoruhodnou odolností, která zaručuje, že obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Inovativní systém M-LOK usnadňuje připevnění příslušenství a umožňuje přizpůsobit pušku vašim specifickým požadavkům. Navzdory kompaktní a lehké konstrukci nabízí délka 8 palců dostatek prostoru pro montáž široké škály příslušenství. Elegantní černá povrchová úprava dodá vaší pušce sofistikovanost a odliší ji od ostatních. Jako značka uznávaná pro své pečlivé řemeslné zpracování a špičkové výrobky přináší Angry Gun jen dokonalost. Posuňte svou pušku M4 na vyšší úroveň s chráničem…

Výrobce:

3 364  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Vylepšete svou pušku M4/AR15 touto mimořádným předpažbím navrženým tak, aby zlepšilo styl i výkon. Je vyrobena z prvotřídního hliníku a vyznačuje se pozoruhodnou odolností, která zaručuje, že obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Inovativní systém M-LOK usnadňuje připevnění příslušenství a umožňuje přizpůsobit pušku vašim specifickým požadavkům. Navzdory kompaktní a lehké konstrukci nabízí délka 8 palců dostatek prostoru pro montáž široké škály příslušenství.
Elegantní černá povrchová úprava dodá vaší pušce sofistikovanost a odliší ji od ostatních. Jako značka uznávaná pro své pečlivé řemeslné zpracování a špičkové výrobky přináší Angry Gun jen dokonalost.
Posuňte svou pušku M4 na vyšší úroveň s chráničem ruky MCMR 8 ve stylu BCM M-LOK pro M4 AEG/GBB/PTW od společnosti Angry Gun. Objevte rozšířenou funkčnost a novou výraznou estetiku, kterou vám budou vaši přátelé závidět.