ASG HPA Konverzní kit pro AEG Scorpion EVO (Wolverine Gen2)

Tento kompletní HPA kit je jako menu v oblíbené restauraci pro airsoftové hráče s technickými kulinářskými zkušenostmi. Nabízí výběr ze dvou skvělých možností – kombinuje rychlost a intenzitu HPA s věrností a kvalitou CZ EVO. To vše v jednom chytrém balení, takže nemusíte lovit zvlášť CZ EVO v AEG verzi a k tomu druhé EVO připravené na HPA. Zapomeňte na obvyklé hraní. S HPA systémem Wolverine Inferno Gen2 se dostanete do úplně nové ligy. Tento systém není jen stroj, je to mutant mezi airsoftovými upgrady, a přináší revoluci do vaší hry. V tomto menu najdete: Ventilovou jednotku HPA ASG CZ EVO Grip line s…

Výrobce:

12 177  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Tento kompletní HPA kit je jako menu v oblíbené restauraci pro airsoftové hráče s technickými kulinářskými zkušenostmi. Nabízí výběr ze dvou skvělých možností – kombinuje rychlost a intenzitu HPA s věrností a kvalitou CZ EVO. To vše v jednom chytrém balení, takže nemusíte lovit zvlášť CZ EVO v AEG verzi a k tomu druhé EVO připravené na HPA.
Zapomeňte na obvyklé hraní. S HPA systémem Wolverine Inferno Gen2 se dostanete do úplně nové ligy. Tento systém není jen stroj, je to mutant mezi airsoftovými upgrady, a přináší revoluci do vaší hry.
V tomto menu najdete:

Ventilovou jednotku HPA ASG CZ EVO
Grip line s filterem
ECU jednotku (Spartan Electronics)
Wolverine Inferno GEN2 Engine
Tubu podporující ECU board
Sestavu zámku pažby (tlačítko zámku pažby/ pružina tlačítka zámku pažby/ obal tlačítka zámku pažby)
Hop-up gumičku ASG – 70´ pro HPA
Hop-up přítlačný váleček
Pěnovou vložku
Náhradní O-kroužky

Takže, rozhodujte se jako u menu – vybírejte, kombinujte a vytvářejte si svůj vlastní airsoftový gurmánský zážitek, kde chuť vítězství je ta pravá pochoutka!