AW Custom EMG / Salient Arms International DS 2011 Hi-Capa 4.3, celokov, blowback – stříbrná

Na trhu je nepřeberné množství soutěžních pistolí ve stylu 2011. Mnohé z nich jsou skvělé soutěžní zbraně, ale postrádají robustní odolnost a spolehlivost pevných, spolehlivých služebních nebo osobních obranných zbraní. Když Salient Arms viděl tuto mezeru na trhu, pustil se do výroby “dvojitého zásobníku” do 1911, který by mohl obstát na soutěžní střelnici a zároveň bránit váš domov nebo chránit váš život v terénu. Konečným výsledkem letitého výzkumu byla pistole Salient Arms DS 2011. Precizně opracované díly s funkčním tvarem byl SAI DS vyroben pro žádný jiný účel, než aby naplnil potřeby hardcore střeleckého nadšence. Pistole SAI DS, vybavená agresivním předním a zadním zoubkováním závěru,…

Výrobce:

5 548  včetně DPH

Dostupnost: 11 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13898 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Na trhu je nepřeberné množství soutěžních pistolí ve stylu 2011. Mnohé z nich jsou skvělé soutěžní zbraně, ale postrádají robustní odolnost a spolehlivost pevných, spolehlivých služebních nebo osobních obranných zbraní. Když Salient Arms viděl tuto mezeru na trhu, pustil se do výroby “dvojitého zásobníku” do 1911, který by mohl obstát na soutěžní střelnici a zároveň bránit váš domov nebo chránit váš život v terénu. Konečným výsledkem letitého výzkumu byla pistole Salient Arms DS 2011. Precizně opracované díly s funkčním tvarem byl SAI DS vyroben pro žádný jiný účel, než aby naplnil potřeby hardcore střeleckého nadšence. Pistole SAI DS, vybavená agresivním předním a zadním zoubkováním závěru, vyfrézovanými odlehčovacími řezy na obou stranách závěru a agresivními mířidly soutěžního stylu, je jednoznačně určená pro střelce. Stejně jako u všech svých produktů přepsal Salient Arms při výrobě DS pravidla pistolí ve stylu z roku 2011, vytvořil novou stopu a nechal za sebou staré konvence. Konečným výsledkem je pistole, která funguje v nejdrsnějších podmínkách a při největším namáhání a poskytuje služby, na které můžete vsadit svůj život.
EMG prodloužila svou spolupráci se Salient Arms a je hrdá na to, že představuje Airsoft Training pistoli Salient Arms x EMG DS 2011.
EMG SAI DS 2011, vyrobený s důrazem na detail, je CNC obráběný z hliníkové slitiny a obsahuje všechny ochranné známky pistole Salient Arms, včetně: hlaveň ve stylu titanu, mířidel soutěžního stylu s přední vložkou z optických vláken, oboustranné bezpečnostní prvky, samozřejmě s vyraženými značkami Salient Arms International. S využitím plynového systému Tokyo Marui Hi-Capa lze pistoli Salient Arms / EMG DS upgradovat z široké nabídky dostupných dílů a komponentů, což zajišťuje snadnou opravu a údržbu a roky spolehlivé služby.
Vlastnosti:

Obráběný rám a závěr z hliníkové slitiny poskytují robustní spolehlivost bez obětování hmotnosti
Oficiálně licencovaná ochranná známka Salient Arms International
Přední a zadní mířidla závodního stylu s integrovaný..