Bolle Brýle ochranné BOLLE RUSH plus SMALL červené

Kvalitní brýle s příjemným sportovním designem určeným pro úzké obličeje. Čočky jsou vybaveny platinovým povlakem, který zajišťuje odolnost proti poškábání (anti-scratch) a omezuje tvorbu zamlžení (anti-fog). Jejich velikou předností je nízká váha, ochrana obočí a velikostně upravitelný nosní můstek. Brýle také splňují standard AS/NZS 1337.1.2010, který zajištuje ochranu očí před úlomky materiálů, prachem, tekutinami a aerosoly. Platinová ochrana: Nejnovější technologie nasazená značkou Bollé Safety splňuje veškeré mezinárodní standardy, především EN166K a EN166N. Permanentní oboustranný povlak chrání čočky proti poškrábání, agresivními chemikáliemi a proti zamlžení. Za všech okolností, v každou chvíli, platinový povlak poskytuje tu nejlepší ochranu pro Vaše oči. Produkt…

Výrobce:

283  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12552 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kvalitní brýle s příjemným sportovním designem určeným pro úzké obličeje. Čočky jsou vybaveny platinovým povlakem, který zajišťuje odolnost proti poškábání (anti-scratch) a omezuje tvorbu zamlžení (anti-fog). Jejich velikou předností je nízká váha, ochrana obočí a velikostně upravitelný nosní můstek. Brýle také splňují standard AS/NZS 1337.1.2010, který zajištuje ochranu očí před úlomky materiálů, prachem, tekutinami a aerosoly.
Platinová ochrana:
Nejnovější technologie nasazená značkou Bollé Safety splňuje veškeré mezinárodní standardy, především EN166K a EN166N.
Permanentní oboustranný povlak chrání čočky proti poškrábání, agresivními chemikáliemi a proti zamlžení. Za všech okolností, v každou chvíli, platinový povlak poskytuje tu nejlepší ochranu pro Vaše oči.
Produkt nabízí:

úzký rám
platinový povlak
ochranu proti poškrábání (anti-scratch)
ochranu proti zamlžení (anti-fog)
sportovní design