CARINTHIA Bunda G-Loft MIG 4.0 – olivová, velikost XL

Nový materiál Carinthia MIG 4.0 (Medium Insulation Garment) je nejnovější verze zimní bundy, která byla vytvořena ve spolupráci s příslušníky uniformovaných složek. Všechny úpravy jsou ve srovnání s předchozí generací, zaměřeny na optimalizaci osvědčených řešení. Hlavní je použití zcela nového vnějšího materiálu. Jeho speciální úprava IR Camo, v kombinaci se správně ošetřenými švy, snižuje vyzařování infračerveného záření a ztěžuje tak detekci uživatele přístroji pro noční vidění. Propracovaný design Bunda má promyšlený anatomický střih, který neomezuje při pohybu a umožňuje použití v těch nejnáročnějších podmínkách. Vysoký límec chrání před větrem a chladem a pro komfortní pocit při nošení je z vnitřní strany lemovaný jemným flísem. Navazuje na něj prostorná kapuce, jejíž nastavení se provádí pomocí…

Výrobce:

11 730  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 7103 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nový materiál
Carinthia MIG 4.0 (Medium Insulation Garment) je nejnovější verze zimní bundy, která byla vytvořena ve spolupráci s příslušníky uniformovaných složek. Všechny úpravy jsou ve srovnání s předchozí generací, zaměřeny na optimalizaci osvědčených řešení. Hlavní je použití zcela nového vnějšího materiálu. Jeho speciální úprava IR Camo, v kombinaci se správně ošetřenými švy, snižuje vyzařování infračerveného záření a ztěžuje tak detekci uživatele přístroji pro noční vidění.
Propracovaný design
Bunda má promyšlený anatomický střih, který neomezuje při pohybu a umožňuje použití v těch nejnáročnějších podmínkách. Vysoký límec chrání před větrem a chladem a pro komfortní pocit při nošení je z vnitřní strany lemovaný jemným flísem. Navazuje na něj prostorná kapuce, jejíž nastavení se provádí pomocí dvou elastických stahovacích šňůr. V podpaží najdete ventilační otvory na zip, které umožňují odvádění přebytečného tepla při chůzi nebo lezení. V oblastech vystavených otěru, tj. na loktech a ramenech, je použito zesílení materiálem Cordura. Konce rukávů jsou opatřeny nastavitelnou manžetou na suchý zip. Také spodní lem bundy lze individuálně přizpůsobit pomocí stahovací šňůrky. Centrální přední zip je dvoucestný a jeho konec je doplněn ochranou proti poškrábání brady.
Mnoho kapes na vše potřebné
Bunda má sedm funkčních kapes, které vám umožní pohodlně nosit základní vybavení. Ty největší mají příjemně hřejivou flísovou podšívku. Nejnovější generace této bundy používá značkové zipy YKK. Ty, které jsou na vnější straně, mají speciální lemy proti vnikání větru a vlhkosti. Na několik panelů se suchým zipem můžete umístit nášivky, nebo jiné ID označení. Bunda je dodávána včetně kompresního vaku, do kterého jí snadno sbalíte a umístíte do batohu. 
Zima nemá šanci
Výrobce stanovil spodní hranici komfortní teploty na -15 °C, což klasifikuje MIG 4.0 jako typickou zimní bundu. Díky použití moderních materiálů, jako je Gore-Tex Windstopper a hřejivá výplň G-Loft, poskytuje bunda skvělou ochranu před mrazem, větrem a vl..

Další informace

Velikost

, , , ,