CTM TAC CTM FUKU-2 CNC hliníkový záchyt zásobníku pro AAP01 – Červená

CTM FUKU-2 CNC hliníkový záchyt zásobníku navržený speciálně pro model AAP-01 a APP-01c. S tímto záchytem získáte nejen vysokou kvalitu a odolnost, ale také několik skvělých funkcí, které zlepší vaše chvíle s milovanou pistolí AAP-01. Hlavní výhody CNC záchytu: Odolnost díky hliníku 6061 Přesnost dílu díky CNC obrábění Nízká hmotnost 10 g Oboustranně použitelný pro leváky i praváky Malé nebo velké tlačítko pro uvolnění zásobníku Pevnější svor zásobníku (především u dlouhých 50 ranných zásobníků to oceníte!) Obsah balení: CNC tlačítko pro uvolnění zásobníku (dlouhé a krátké) CNC záchyt zásobníku Nerezový šroub 3 x 8 mm  Komptabilita: Standardní rukojeť AAP-01 a  AAP-01c  Pistolová rukojeť FUKU-2 NELZE použít s rámem Ruger od Action Army! CTM TAC CTM TAC je inovativní společnost…

Výrobce:

565  včetně DPH

Dostupnost: 29 skladem

Porovnat

Popis

CTM FUKU-2 CNC hliníkový záchyt zásobníku navržený speciálně pro model AAP-01 a APP-01c. S tímto záchytem získáte nejen vysokou kvalitu a odolnost, ale také několik skvělých funkcí, které zlepší vaše chvíle s milovanou pistolí AAP-01.

Hlavní výhody CNC záchytu:

Odolnost díky hliníku 6061
Přesnost dílu díky CNC obrábění
Nízká hmotnost 10 g
Oboustranně použitelný pro leváky i praváky
Malé nebo velké tlačítko pro uvolnění zásobníku
Pevnější svor zásobníku (především u dlouhých 50 ranných zásobníků to oceníte!)

Obsah balení:

CNC tlačítko pro uvolnění zásobníku (dlouhé a krátké)
CNC záchyt zásobníku
Nerezový šroub 3 x 8 mm 

Komptabilita:

Standardní rukojeť AAP-01 a  AAP-01c 
Pistolová rukojeť FUKU-2
NELZE použít s rámem Ruger od Action Army!

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!Jejich exkluzivní partner pro Českou republiku jsme my, Anareus – váš kamarád s výhodami!