Placeholder 
Placeholder

CTM TAC CTM Opaskové plastové pouzdro / holster pro AAP01 – Černé

Toto lehké nylonové pouzdro TMC x CTM pro pistoli Action Army AAP01 je kompatibilní s originálními Action ARMY AAP01 Assassin pistolemi. Vzhledem k tomu, že využívá způsob držení pomocí lučíku, je možné jej použít jak za normálních podmínek tak i v případě, že je pistole vybavena dalšími vnějšími díly, jako je montáž na pažbu a pod. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního nylonového materiálu. Lze jej připevnit na opasek, což vám umožní snadno nacvaknout pistoli a zajistit tak snadné uložení vaší zbraně bez ohledu na to, zda je k ní připevněno příslušenství nebo ne. Tento systém je vhodný pro systémy…

Výrobce:

584  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14276 Kategorie: Štítek:

Popis

Toto lehké nylonové pouzdro TMC x CTM pro pistoli Action Army AAP01 je kompatibilní s originálními Action ARMY AAP01 Assassin pistolemi. Vzhledem k tomu, že využívá způsob držení pomocí lučíku, je možné jej použít jak za normálních podmínek tak i v případě, že je pistole vybavena dalšími vnějšími díly, jako je montáž na pažbu a pod.
Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního nylonového materiálu. Lze jej připevnit na opasek, což vám umožní snadno nacvaknout pistoli a zajistit tak snadné uložení vaší zbraně bez ohledu na to, zda je k ní připevněno příslušenství nebo ne.
Tento systém je vhodný pro systémy QLS a Molle.
Vlastnosti:

Materiál: Vyrobeno z vysoce kvalitního nylonu
Lehký a nízkoprofilový design
Využívá způsob držení za lučík
Provedení s možností připevnění na opasek
Kompatibilní s pistolí Action Army AAP01
Rozměry (cm): 22 (D) x 15 (Š) x 11 (V)
Hmotnost: 250g
Balení obsahuje: 1x Pouzdro