CYMA CM041J A5 replika

CM.041J je velmi známá replika samopalu, která se díky velmi dobrému poměru ceny a kvality těší velké oblibě mezi hráči airsoftu. Kovové tělo s hlavňovou sestavou a nylonová pistolová rukojeť spolu s chráničem ruky imitují materiál používaný při výrobě skutečných samopalů. Kompaktní provedení s teleskopickou nastavitelnou pažbou usnadňuje pohyb ve stísněných prostorách než u dlouhých zbraní. Páka ambientního voliče umožňuje ovládání repliky pravákům i levákům. Prostor pro baterii se vejde do přední rukojeti. U repliky se po natažení nabíjecí rukojeti otevře výhozní okénko, za nímž se skrývá nastavení hop-up systému. Balení obsahuje: SMG Airsoft replika Mid-Cap zásobník na 130 BBs

Výrobce:

5 997  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14575 Kategorie: , , Štítek:

Popis

CM.041J je velmi známá replika samopalu, která se díky velmi dobrému poměru ceny a kvality těší velké oblibě mezi hráči airsoftu.
Kovové tělo s hlavňovou sestavou a nylonová pistolová rukojeť spolu s chráničem ruky imitují materiál používaný při výrobě skutečných samopalů.
Kompaktní provedení s teleskopickou nastavitelnou pažbou usnadňuje pohyb ve stísněných prostorách než u dlouhých zbraní. Páka ambientního voliče umožňuje ovládání repliky pravákům i levákům. Prostor pro baterii se vejde do přední rukojeti. U repliky se po natažení nabíjecí rukojeti otevře výhozní okénko, za nímž se skrývá nastavení hop-up systému.
Balení obsahuje:

SMG Airsoft replika
Mid-Cap zásobník na 130 BBs