Delta Armory M4 CQB-R BRAVO – Half Tan

Nejnovější generace AR15 – M4 od Delta Armory je tady! Řada BRAVO se vyznačuje odolným tělem z ABS polymeru a CNC obráběným kovovým předpažbím. Uvnitř najdete kvalitní vnitřní díly, těmi jsou SHS píst s celokovovými zuby, SHS zpožďovač, otočná Hop-up komora, zesílený mechabox, který dlouho udrží pružinu 120-130-, 6,03mm přesná vnitřní hlaveň, kovová moderní spoušť typu A. – Provedli jsme několik dlouhodobých testů s našimi pružinami Delta Armory, mějte prosím na paměti, že různé značky mají různou sílu pružin, i když jsou pojmenovány stejným číslem, např. M120 od SHS může mít stejnou sílu jako naše SP140. Zbraň má jedinečné sériové číslo. Pažba je mnohem lépe zpracovaná než u jiných značek…

Výrobce:

3 597  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15166 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nejnovější generace AR15 – M4 od Delta Armory je tady! Řada BRAVO se vyznačuje odolným tělem z ABS polymeru a CNC obráběným kovovým předpažbím.
Uvnitř najdete kvalitní vnitřní díly, těmi jsou SHS píst s celokovovými zuby, SHS zpožďovač, otočná Hop-up komora, zesílený mechabox, který dlouho udrží pružinu 120-130-, 6,03mm přesná vnitřní hlaveň, kovová moderní spoušť typu A.
– Provedli jsme několik dlouhodobých testů s našimi pružinami Delta Armory, mějte prosím na paměti, že různé značky mají různou sílu pružin, i když jsou pojmenovány stejným číslem, např. M120 od SHS může mít stejnou sílu jako naše SP140.
Zbraň má jedinečné sériové číslo. Pažba je mnohem lépe zpracovaná než u jiných značek v podobné cenové kategorii, vkládání baterií je mnohem pohodlnější a můžete vkládat i baterie s velkou kapacitou.
Zbraň má horní 22mm RIS lištu pro různé příslušenství, jako je puškohled nebo kolimátor. Zbraň má pevnou kovovou přední mušku. Zbraň má 2x kryt RIS pro pohodlný úchop zbraně. Zbraň má CNC kovové předpažbí. Vnější hlaveň je zakončena levotočivým závitem 14 mm. Vnější hlaveň je vyrobena z kovu. Součástí zbraně je rychlovýměnná pružina QRS gen. 2 – výměna pružiny bez nutnosti rozebírání zbraně. Zbraň je také vybavena funkcí rychlé výměny motoru s naší motorovou rukojetí typu B5. Tělo zbraně je vyrobeno z odolného ABS polymeru, který je mnohem kvalitnější než klasický plast. Spoušť – moderní typ CNC stejný jako u špičkových airsoftových zbraní. Mezi tělem a pažbou najdete na obou stranách oko na popruh, které můžete bezpečně použít pro uchycení popruhu.
Pozadu nezůstávají ani vnitřní díly. Uvnitř naleznete SHS píst s celokovovými zuby, CNC kovovou zpožďovací vačku, robustní kola, kovová 7mm ložiska atd.
Díky dobrému složení dílů a dobré montáži je standardní FPS po vybalení z krabice přibližně 380 FPS s 0,20g kuličkou.
Díky systému QRS můžete vyměnit pružinu během několika minut, aniž byste museli zbraň rozebírat, takže pokud je ve vaší zemi nižší limit než náš standardní výkon (1,3J), můžete si zde koupit náhrad..