Placeholder

Direct Action Gear Direct Action odhazovák Slick Dump Pouch – Multicam(R)

Slick Dump Pouch od Direct Action je kompaktní, ale prostorný odhazovák navržený pro rychlé odhození prázdných zásobníků během přebíjení minimalizující riziko ztráty. Konstrukce z elastického popruhu zajišťuje nízký profil a vyztužená rukojeť umožňuje snadné vytáhnutí. Výrobek je vyroben z odolné nylonové tkaniny pro bezpečné použití s ostrými kovovými zásobníky. Ideální pro CQB operace s potřebou úzké výstroje. Kompatibilní s MOLLE/PALS a snadno připevnitelný na opasek šířky až 45 mm. S dostatečným prostorem pro několik zásobníků poslouží i vynikající jako pohotovostní brašna pro zdravotnický materiál nebo jiné předměty. S nízkou hmotností 62 g je ultra lehký a snadno složitelný. Proč si koupit odhazovák Slick Dump Pouch? Jednoduchý a tichý přístup:Zatáhnutím…

1 062  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15106

Popis

Slick Dump Pouch od Direct Action je kompaktní, ale prostorný odhazovák navržený pro rychlé odhození prázdných zásobníků během přebíjení minimalizující riziko ztráty. Konstrukce z elastického popruhu zajišťuje nízký profil a vyztužená rukojeť umožňuje snadné vytáhnutí. Výrobek je vyroben z odolné nylonové tkaniny pro bezpečné použití s ostrými kovovými zásobníky. Ideální pro CQB operace s potřebou úzké výstroje. Kompatibilní s MOLLE/PALS a snadno připevnitelný na opasek šířky až 45 mm. S dostatečným prostorem pro několik zásobníků poslouží i vynikající jako pohotovostní brašna pro zdravotnický materiál nebo jiné předměty. S nízkou hmotností 62 g je ultra lehký a snadno složitelný.

Proč si koupit odhazovák Slick Dump Pouch?

Jednoduchý a tichý přístup:Zatáhnutím za poutko rozbalíte odhazovák z elastického návleku k použití.

Nízká hmotnost a kompaktní design:S hmotností pouhých 62 g je to lehký doplněk do vaší výbavy, který nezatěžuje a nepřidává zbytečnou hmotnost.

MOLLE/PALS rozhraní:Zadní strana pouzdra je vybavena MOLLE/PALS rozhraním, což poskytuje univerzální možnost připnutí na klasické i Molle opasky, batohy nebo nosiče plátů.

Specifikace:

hmotnost: 62 g
rozměry: 10 x 10 x 2 cm (složený) a 24 x 17,5 x 4,5 cm (rozložený)

Direct Action GearJedná se o firmu, jejíž cílem je vyrábět taktické vybavení nejvyšší kvality a vyhovující potřebám jejich uživatelů.Každý detail jejich produktů je promyšlen na základě reálných zkušeností operátorů z elitních jednotek, a to bez kompromisů a s využitím nejmodernějších technologií.Direct Action nabízí nejlepší možné vybavení pro úspěšné mise ať už v armádě, u policie nebo v airsoftu!