EBERLESTOCK Batoh HALFTRACK COYOTE BROWN

Batoh Halftrack byl vytvořen, stejně jako jmenovec z Druhé Světové války, prostého důvodu potřeby. Tyto potřeby byly zcela jednoduché: nést co nejtěžší věci s co nejmenší námahou. Tento batoh je postaven na základu batohu Phantom sniper, plní se zepředu, do prostoru rozděleného na dvě různé velikosti. Batoh má mnoho kapes na uložení všech myslitelných věcí, jako jsou telefony, notebook či rádio. Unikátní ventilační a nosný systém vám pomůže zdolat i ty nejnáročnější překážky. Ve spodu batohu je lehký kryt proti dešti který bez problému zakryje vaši zbraň. Objem: 35 litrů Váha: 3,5kg Rozměry: 61 x 18 x 28 cm

Výrobce:

7 498  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 9089 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Batoh Halftrack byl vytvořen, stejně jako jmenovec z Druhé Světové války, prostého důvodu potřeby. Tyto potřeby byly zcela jednoduché: nést co nejtěžší věci s co nejmenší námahou.
Tento batoh je postaven na základu batohu Phantom sniper, plní se zepředu, do prostoru rozděleného na dvě různé velikosti. Batoh má mnoho kapes na uložení všech myslitelných věcí, jako jsou telefony, notebook či rádio. Unikátní ventilační a nosný systém vám pomůže zdolat i ty nejnáročnější překážky. Ve spodu batohu je lehký kryt proti dešti který bez problému zakryje vaši zbraň.

Objem: 35 litrů
Váha: 3,5kg
Rozměry: 61 x 18 x 28 cm