EBERLESTOCK Batoh R3 UPRANGER ČERNÝ

R3 UpRanger, batoh inspirovaný střelci, kterým nevyhovoval klasický způsob odkládání batohu a jeho následné zašpinění a nebo poškození v terénu. UpRanger je tedy z tohoto důvodu vybaven předním polykarbonátovým panelem, který minimalizuje poškození při odkládání. Batoh má netradiční zadní přístup k nesenému vybavení. Boční panely batohu jsou uzpůsobené k tomu, aby se dalo snodno připojit další vybavení značky Eberlestock. Zadní strana batohu je opatřena pohodlnými a bohatě polstrovanými ramnenními popruhy, které jsou vybaveny D kroužky a průvlaky na protažení hadice hydratačního vaku. Na spodní části zad najdete pohodlný a polstrovaný bederní pás, který se v případě potřeby dá díky suchému…

Výrobce:

9 116  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13808 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

R3 UpRanger, batoh inspirovaný střelci, kterým nevyhovoval klasický způsob odkládání batohu a jeho následné zašpinění a nebo poškození v terénu. UpRanger je tedy z tohoto důvodu vybaven předním polykarbonátovým panelem, který minimalizuje poškození při odkládání. Batoh má netradiční zadní přístup k nesenému vybavení. Boční panely batohu jsou uzpůsobené k tomu, aby se dalo snodno připojit další vybavení značky Eberlestock.
Zadní strana batohu je opatřena pohodlnými a bohatě polstrovanými ramnenními popruhy, které jsou vybaveny D kroužky a průvlaky na protažení hadice hydratačního vaku. Na spodní části zad najdete pohodlný a polstrovaný bederní pás, který se v případě potřeby dá díky suchému zipu úplně vyjmout. Záda samotná jsou měkká, se zachováním středového kanálku pro zlepšení cirkulace vzduchu.
Interiér batohu je vybaven měkkými přepážkami, které slouží k organizaci vloženého vybavení. Přepážky jsou fixovány suchým zipem, takže není problém je odejmout či přeorganizovat dle své představy.
Upranger je svým pojetím určený nejen střelcům, ale i kupříkladu fotografům, kteří najdou na bocích místo pro stativ a uvnitř místo pro své objektivy a podobné vybavení.
Batoh UPRANGER nabízí:

odolný materiál
polykarbonátový rám
snadno organizovatelný interiér
široké boky pro připevnění dalšího příslušenství

Technické specifikace:

Objem: 25 l
Váha: 3,23 kg
Rozměry: 61 x 41 x 20 cm