EBERLESTOCK Batoh sniper G4 OPERATOR MILITARY GREEN

G4 Operator je vrcholným produktem v oblasti batohů pro průzkumníky a ostřelovače. Eberlestock zjišťoval potřeby profesionálních sniperů a vytvořil tak vynikající “go-to-war” batoh. Bylo použito to nejlepší, co se osvědčilo v praxi, z batohů Phantom a Gunslinger. Batoh byl následně prověřen po celém světě týmy elitních ostřelovačů a dalšími, kteří musí nosit více druhů zbraní. Pouzdro na zbraň je integrované do batohu, takže pokud zrovna nenesete dlouhou zbraň, je skryté uvnitř. Do prostorné hlavní kapsy uložíte mnoho praktických věcí, např. notebook, techniku pro satelitní komunikaci, minometné granáty nebo rádia třídy PRC-117. Nosný systém obsahuje GSTC kryt zbraně a převlek na…

Výrobce:

15 103  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13702 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

G4 Operator je vrcholným produktem v oblasti batohů pro průzkumníky a ostřelovače. Eberlestock zjišťoval potřeby profesionálních sniperů a vytvořil tak vynikající “go-to-war” batoh. Bylo použito to nejlepší, co se osvědčilo v praxi, z batohů Phantom a Gunslinger. Batoh byl následně prověřen po celém světě týmy elitních ostřelovačů a dalšími, kteří musí nosit více druhů zbraní.
Pouzdro na zbraň je integrované do batohu, takže pokud zrovna nenesete dlouhou zbraň, je skryté uvnitř. Do prostorné hlavní kapsy uložíte mnoho praktických věcí, např. notebook, techniku pro satelitní komunikaci, minometné granáty nebo rádia třídy PRC-117. Nosný systém obsahuje GSTC kryt zbraně a převlek na celý batoh.
Nejnovější verze G4 je včetně Intex-II rámu. Intex-II je inovací původní verze – spojuje přednosti tradičního vnějšího a vnitřního rámu: “tichá” struktura konstrukce, minimální váha a pohodlné nošení. Intex-II má jako přidanou hodnotu nový stupeň opory a stability pro batoh, takže není problém přenášet i opravdu těžký náklad. Stejně tak není problém rám z batohu sundat. 

Objem batohu: 67 l
Objem pouzdra: 8 l
Váha: 4kg (bez systému)
Váha: 4.54kg (se systémem)
Rozměry: 58,5 x 30,5 x 25,5 cm (bez systému)
Rozměry: 68,5 x 30,5 x 25,5 cm (se systémem)