EPes Custom EPeSní PAR MK3 10″ AEG – MAJOR – Černá

Vybíráte novou zbraň a máte rozpočet na pořádný upgrade? Chcete zkrátka mít to nejlepší a na bojišti dominovat? Rozumíte airsoft zbraním, ale při sestavování upgradu se vždy něco pokazí a výsledek není takový, jaký jste očekávali? Máte už plné zuby kamarádů, co “tomu” rozumí a nakonec se vám od nich vrátí kus nepoužitelného šrotu? Pak je tu pro vás upgradovaný EPeSní kvér s označením EPeSní PAR MK3 10″ AEG – MAJOR, profesionálně sestavené AEG za pomoci těch nejvhodnějších dílů na trhu a hlavně sestavený opravdovými odborníky. Epesní technici si dávají velmi záležet na sestavení a hlavně odladění každé jednotlivé zbraně, stejně tak jako na výběru těch nejvhodnějších dílů pro optimální výkon ve zvolené konfiguraci. Navíc součástí balení jsou kromě zbraně rovnou tlačné 2 zásobníky!Epes nabízí u PAR MK3…

Výrobce:

28 266  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13952 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vybíráte novou zbraň a máte rozpočet na pořádný upgrade? Chcete zkrátka mít to nejlepší a na bojišti dominovat? Rozumíte airsoft zbraním, ale při sestavování upgradu se vždy něco pokazí a výsledek není takový, jaký jste očekávali? Máte už plné zuby kamarádů, co “tomu” rozumí a nakonec se vám od nich vrátí kus nepoužitelného šrotu?
Pak je tu pro vás upgradovaný EPeSní kvér s označením EPeSní PAR MK3 10″ AEG – MAJOR, profesionálně sestavené AEG za pomoci těch nejvhodnějších dílů na trhu a hlavně sestavený opravdovými odborníky. Epesní technici si dávají velmi záležet na sestavení a hlavně odladění každé jednotlivé zbraně, stejně tak jako na výběru těch nejvhodnějších dílů pro optimální výkon ve zvolené konfiguraci. Navíc součástí balení jsou kromě zbraně rovnou tlačné 2 zásobníky!Epes nabízí u PAR MK3 2 konfigurace výkonu pro AEG zbraně, jedná se o:

MAJOR (podrobný výpis viz níže)
GENERAL (KM Head hlaveň místo Maple Leaf, -u nové varky Warhead motor místo ASG-)

Co se vnějších částí týče, tak tyto PARky mají oficiální licenci české zbrojovky PROARMS ARMORY, takže vlastenecké srdíčko zaplesá, že rodinu CZ EVO, BREN, CZ-75 a vz.58 rozšíří další zbraň, kterou navrhly “šikovné české ručičky”. Především je nutné ale pochválit odolné tělo z bloku leteckého duralu CNC obráběním utvořené k dokonalosti. Odolné a zároveň lehké, absolutně perfektně slícované k sobě. Stejnou péči dostalo i duralové RIS předpažbí. Zbraně řady PAR MK3 nabízíme v konfiguraci MAJOR ve 4 délkách 10″, 12,5″, 14,5″ a 16,5″, takže si na své přijde jak vyznavač CQB tak i průzkumník/střelec.
Pro zopakování:

základem stavby je licencovaná PAR MK3 od Delta Armory
celokovové provedení zbraně, tělo a předpažbí třískově obráběno z leteckého duralu na přesných CNC strojích
perfektní slícování a extrémní odolnost oproti standardním odlitkům z ZnAl slitiny
systém QSC – rychlovýměna pružiny
hmotnost samostatné zbraně 2,55 kg
délka se zasunutou/vysunutou pažbou 691/774 mm
délka vnitřní hlavně 260 mm
úsťová energie 2,6 J (cca 160 m/s s 0,2g B..