EPeS hlava válce pro Sniper CM.700

EPeSní hlava válce je vyrobena z vysoce kvalitního nerezu AISI 303, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost. S přiloženým Sorbopadem 70D-188 se postará o optimální tlumení rázů a zlepšení výkonu vaší zbraně.Hlava válce je precizně leštěna pro dosažení perfektní kluznosti nosu, což má za následek plynulý pohyb a maximální těsnost.Výrobek je s láskou vyroben v České Republice, což znamená kvalitu a spolehlivost. Hlava válce je speciálně navržena pro model CM.700 a vyznačuje se zvětšeným průměrem nosu, respektive trysky, oproti původnímu dílu. Toto vylepšení zajišťuje perfektní těsnost, což má za následek výrazné zvýšení výkonu a přesnosti střelby.Je však třeba mít na paměti, že pro…

Výrobce:

536  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16213 Kategorie: , Štítek:

Popis

EPeSní hlava válce je vyrobena z vysoce kvalitního nerezu AISI 303, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost. S přiloženým Sorbopadem 70D-188 se postará o optimální tlumení rázů a zlepšení výkonu vaší zbraně.Hlava válce je precizně leštěna pro dosažení perfektní kluznosti nosu, což má za následek plynulý pohyb a maximální těsnost.Výrobek je s láskou vyroben v České Republice, což znamená kvalitu a spolehlivost.

Hlava válce je speciálně navržena pro model CM.700 a vyznačuje se zvětšeným průměrem nosu, respektive trysky, oproti původnímu dílu. Toto vylepšení zajišťuje perfektní těsnost, což má za následek výrazné zvýšení výkonu a přesnosti střelby.Je však třeba mít na paměti, že pro optimální funkci je nutné upravit původní komoru. Odvrtání otvoru pro nos hlavy válce vrtákem o průměru 6,8 mm zajistí optimální pasování a plné využití potenciálu Upgrade hlavy válce od firmy EPeS.

Technické specifikace:

materiál nerez AISI 303
dodáváno včetně Sorbopadu 70D-188
leštěno pro perfektní kluznost nosu
vyrobeno v České Republice
určeno pro CM.700

Pozor:Je potřeba upravit originální komoru – odvrtat otvor pro nos hlavy válce vrtákem o průměru 6,8 mm.