EPeS vymezovací podložky předního čepu těla AR15

U levnějších airsoftových těl M4/16 (někdy bohužel i dražších značek) vídáme problémy s viklajícím se horním receiverem. Tento problém má ale vliv i na výkon, protože viklající se horní polovina těla může nepatrně hýbat i s komorou, tím zhoršit konzistenci výkonu a logicky i přesnost. Viklající se tělo může způsobit i problémy s podáváním vlivem vychýlení osy komory s hlavní vůči trysce v mechaboxu. EPeS ale myslí na každého, takže pokud nechcete kupovat CNC frézované tělo, ale chcete zpevnit vašeho miláčka a zajistit mu péči, pak je tento drobný upgrade určený právě vám. Podložky se umístí do otvoru mezi výstupkem horního…

Výrobce:

93  včetně DPH

Dostupnost: 18 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16210 Kategorie: , , Štítek:

Popis

U levnějších airsoftových těl M4/16 (někdy bohužel i dražších značek) vídáme problémy s viklajícím se horním receiverem. Tento problém má ale vliv i na výkon, protože viklající se horní polovina těla může nepatrně hýbat i s komorou, tím zhoršit konzistenci výkonu a logicky i přesnost. Viklající se tělo může způsobit i problémy s podáváním vlivem vychýlení osy komory s hlavní vůči trysce v mechaboxu.
EPeS ale myslí na každého, takže pokud nechcete kupovat CNC frézované tělo, ale chcete zpevnit vašeho miláčka a zajistit mu péči, pak je tento drobný upgrade určený právě vám. Podložky se umístí do otvoru mezi výstupkem horního receiveru a dolního, prostrčí se skrz ně přední čep. Tím není prostor k viklání a situace je vyřešena.