HELIKON Bunda SQUALL HARDSHELL TorrentStretch(R) – Shadow Grey

Poznejte dokonalou ochranu s vynikající bundou SQUALL HARDSHELL, vyrobenou z prvotřídního patentovaného materiálu TorrentStretch(R). Tato hardshellová bunda zajišťuje vynikající odolnost proti vodě, mrazu a větru a zároveň udržuje vysokou úroveň prodyšnosti. Skvěle se hodí jako samostatná svrchní vrstva na jaře a na podzim a v chladných zimních měsících ji můžete doplnit o teplou mezivrstvu. Výrobcem je firma Helikon-Tex, která svými produkty a jejich kvalitou zaujala nejen military a airsoftové nadšence, ale i profesionály z řad ozbrojených složek a integrovaného záchranného systému, jakožto všechny vyznavače outdoorových aktivit.  Základem každé skvělé bundy je kvalitní materiál. Bunda SQUALL je vyrobena z trilaminátu, který kombinuje odolný nylon Hardshell na vnější straně, mikroporézní polyuretanovou membránu uprostřed a jemný nylon na vnitřní podšívce. Póry membrány jsou…

Výrobce:

4 990  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 15793 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Poznejte dokonalou ochranu s vynikající bundou SQUALL HARDSHELL, vyrobenou z prvotřídního patentovaného materiálu TorrentStretch(R). Tato hardshellová bunda zajišťuje vynikající odolnost proti vodě, mrazu a větru a zároveň udržuje vysokou úroveň prodyšnosti. Skvěle se hodí jako samostatná svrchní vrstva na jaře a na podzim a v chladných zimních měsících ji můžete doplnit o teplou mezivrstvu. Výrobcem je firma Helikon-Tex, která svými produkty a jejich kvalitou zaujala nejen military a airsoftové nadšence, ale i profesionály z řad ozbrojených složek a integrovaného záchranného systému, jakožto všechny vyznavače outdoorových aktivit. 
Základem každé skvělé bundy je kvalitní materiál. Bunda SQUALL je vyrobena z trilaminátu, který kombinuje odolný nylon Hardshell na vnější straně, mikroporézní polyuretanovou membránu uprostřed a jemný nylon na vnitřní podšívce. Póry membrány jsou dostatečně malé na to, aby zamezily pronikání vody a současně umožňovaly odvádět vlhkost ven. Prodyšnost bundy dosahuje vynikajících 30,000 g/m2/24h, což spolu s vodním sloupcem 30,000 mm tvoří ideální kombinaci pro náročné venkovní podmínky. Pro zvýšení odolnosti vůči vodě jsou švy bundy podlepené a doplněné o prvotřídní vodotěsné zipy YKK(R) AquaGuard(R). Vnější vrstva bundy je navíc ošetřena nepromokavou DWR (Durable Water Repellent) vrstvou bez použití škodlivých PFC (perfluorokarbonových) materiálů.
Bundu zapnete dvoucestným centrálním zipem zakončeným límcem s chráničem krku a spodním drukem Prym, takže i majitelé delších vousů se nemusí obávat bolestivého zapnutí až ke krku. Límec má zvýšený střih a je vybaven hlubokou kapucí s menším kšiltem. Kapuci i límec můžete nastavit pomocí elastických šňůrek podle svých potřeb. Kapsy na hrudi jsou uzavíratelné zipem a dostatečně prostorné, zipy lze snadno ovládat i v zimních rukavicích. Uvnitř bundy najdete ještě třetí kapsu vhodnou na uložení cenností, jako jsou peněženka nebo elektronika. Levá paže bundy má speciální panel se suchým zipem pro uchycení nášivek pomocí VELCRO. Manžety rukávů lze sn..

Další informace

Velikost

, , , ,