HELIKON Funkční spodky US LEVEL 2 – černé

Kvalitní funkční spodky LEVEL 2 od Helikon-Tex vyrobené z polyesteru (95 procent) a elastanu (5 procent) představují skvělý doplněk pro každodenní aktivity. Jejich unikátní kombinace materiálů zajišťuje vysokou míru prodyšnosti, což umožňuje udržet optimální teplotu těla za jakýchkoli podmínek. Spodky US LEVEL 2 nabízejí následující výhody: Skvělý odvod potu: Materiál efektivně odvádí pot od těla, udržujíc tělo v suchu i při náročných aktivitách. Poklopec bez zipu: Bezproblémové oblečení a pohodlné nošení díky konstrukci s poklopcem bez zipu (přeložená látka). Vysokou míru pružnosti: Elastický materiál zajišťuje maximální volnost pohybu a pohodlí. Kompatibilitu s trekovými i taktickými kalhotami: Snadná kombinace s různými typy kalhot…

Výrobce:

728 749  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat

Popis

Kvalitní funkční spodky LEVEL 2 od Helikon-Tex vyrobené z polyesteru (95 procent) a elastanu (5 procent) představují skvělý doplněk pro každodenní aktivity. Jejich unikátní kombinace materiálů zajišťuje vysokou míru prodyšnosti, což umožňuje udržet optimální teplotu těla za jakýchkoli podmínek.

Spodky US LEVEL 2 nabízejí následující výhody:

Skvělý odvod potu: Materiál efektivně odvádí pot od těla, udržujíc tělo v suchu i při náročných aktivitách.
Poklopec bez zipu: Bezproblémové oblečení a pohodlné nošení díky konstrukci s poklopcem bez zipu (přeložená látka).
Vysokou míru pružnosti: Elastický materiál zajišťuje maximální volnost pohybu a pohodlí.
Kompatibilitu s trekovými i taktickými kalhotami: Snadná kombinace s různými typy kalhot pro vytvoření kompletního a pohodlného oblečení do každého počasí.

Specifikace:

Hmotnost: 240 g
Materiál: 95procent polyester, 5procent elastan

Tabulka velikostí

velikostXSSMLXLXXL3XL

obvod pasu [cm]
59
62
65
68
71
74
77

celková délka [cm]
96
99
102
105
108
111
114

obvod boků [cm]
94
100
106
112
118
124
130

Další informace

Velikost

, , , , , ,