Nové

HELIKON Kraťasy UTS(R) 11” – PolyCotton Ripstop – Tiger Stripe

Kraťasy mají řadu užitečných kapes. Ty jsou umístěny na přední straně, a vzadu a na obou stehnech. Dvě přední kapsy mají zpevněné okraje, aby nebyly namáhány např. klipy zavíracích nožů. Dvě velké zadní kapsy mají uvnitř všité dvě pomocné malé kapsy. Je důležité zmínit, že jejich hloubku si můžete sami podle potřeby upravit, buď je v dané výšce zapošijete nebo jednoduše vypářete v chtěném záhybu. Výborně se hodí pro nošení malé baterky nebo „multitoolu”. A co více, kraťasy mají velké diagonální symetrické stehenní kapsy, které jsou rozděleny do dvou. Menší z nich je na suchý zip a je určena na…

Výrobce:

1 140  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 14270 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Kraťasy mají řadu užitečných kapes. Ty jsou umístěny na přední straně, a vzadu a na obou stehnech. Dvě přední kapsy mají zpevněné okraje, aby nebyly namáhány např. klipy zavíracích nožů. Dvě velké zadní kapsy mají uvnitř všité dvě pomocné malé kapsy. Je důležité zmínit, že jejich hloubku si můžete sami podle potřeby upravit, buď je v dané výšce zapošijete nebo jednoduše vypářete v chtěném záhybu. Výborně se hodí pro nošení malé baterky nebo „multitoolu”.
A co více, kraťasy mají velké diagonální symetrické stehenní kapsy, které jsou rozděleny do dvou. Menší z nich je na suchý zip a je určena na mobilní telefon (do velikosti iPhone), zásobník do pistole nebo zásobník velikosti STANAG (M16/M4). Větší má YKK zip a záhyb, který ještě zvětšuje její kapacitu. Jsou vyrobené z 60procent z bavlny, 37procent polyesteru a 3procent Elastanu, který zajišťuje těmto kalhotám vysokou elastičnost ve vodorovném směru. Vzhledem k těmto vlastnostem jsou kraťasy předurčené pro všechny pohybově náročné aktivity.
Vlastnosti:

široká poutka pro bojové taktické opasky
zapínání na suchý zip (bez knoflíku)
elastický pas – variabilní obvod pasu – větší pohodlí
elastická látka
dvě vnitřní šikmé zadní kapsy
zadní malé otevřené kapsy na nůž
dvě přední otevřené šikmé kapsy
dvě uzavřené stehenní vnitřní kapsy se zapínáním na zip
dvě malé uzavřené stehenní kapsy klopou a zapínáním na suchý zip(pro malý zásobník)
dvojité vysokopevnostní švy zvlášť prošité v exponovaných místech

Materiál:

60procent bavlna
37procent polyester
3procent Elastan

Hmotnost: 475 g
Opasek a nůž nejsou součástí dodávky.
Tabulka velikostí v cm

velikost
 
S
M
L
XL
XXL
3XL

obvod pasu 
 
80
88
96
104
112
120

délka
 
54
55
56
57
58
59

Další informace

Velikost

, , , , ,