LCT AK LTS Keymod 9,5

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství. AK LTS Keymod je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74M, posazené do moderního kabátku. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení z odolného polymeru. Předpažní je v keymode verze 9,5”, pažba je moderní, posuvná, s prostorem pro baterii. Kompenzátor ve stylu prasete. Na levé straně pušky je boční lišta, na kterou lze umístit puškohled, případně kolimátor. Zbraň působí…

Výrobce:

9 741  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7937 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taiwanská firma LCT vyrábí jedny z nejrealističtějších replik as zbraní na trhu. Zaměřuje se na platformy AK,AR, HK. Jejich těla jsou z ocele a kopírují výrobní procesy ostrých předloh. Repliky LCT jsou známé vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a smyslem pro detail. V sortimentu dále najdeme náhradní díly a širokou škálu kvalitního příslušenství.
AK LTS Keymod je nádhernou replikou standardní ruské útočné pušky AK-74M, posazené do moderního kabátku. Tělo a ovládací prvky jsou z oceli, pažbení z odolného polymeru. Předpažní je v keymode verze 9,5”, pažba je moderní, posuvná, s prostorem pro baterii. Kompenzátor ve stylu prasete. Na levé straně pušky je boční lišta, na kterou lze umístit puškohled, případně kolimátor. Zbraň působí bytelně a je nerozeznatelná od originální předlohy. V balení tlačný zásobník.
Vlastnosti :

Realistické zpracování
Ocelové tělo
Polymerové doplňky
Keymode
Vysoký výkon
Kvalitní vnitřní díly
Mechabox V3
Ocelová kola
9mm kuličková ložiska
Standart Tokio Marui

Obsah Balení:

Zbraň
Tlačný zásobník
Návod

Doporučená baterie:

LI-PO 11.1V