LOWA Lowa ZEPHYR GTX(R) MID TF – Ranger Green

Boty Lowa jsou považovány za Rolls Royce mezi armádními botami a Cadillac mezi botami pro airsoftové nadšence.Jejich nekompromisní kvalita, odolnost a ergonomický design je přinášejí na vrchol v oblasti obuvi pro outdoorové aktivity a profesionální použití. Náročnosti výběru správné obuvi na airsoft jsme se věnovali i v našem článku. Boty Lowa Zephyr jsou moderní vojenské boty především pro náročnější uživatele, kteří hledají pohodlné boty o nízké hmotnosti, ale zároveň také o vysoké odolnosti. Boty mají pevnou podrážku, pohodlný vnitřek a svým designem zaručí perfektní zpevnění celé nohy v oblasti kotníku, což poskytuje jejich nositelům bezkonkurenční stabilitu chodidla i v obtížném…

Výrobce:

4 044 4 490  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 14715 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boty Lowa jsou považovány za Rolls Royce mezi armádními botami a Cadillac mezi botami pro airsoftové nadšence.Jejich nekompromisní kvalita, odolnost a ergonomický design je přinášejí na vrchol v oblasti obuvi pro outdoorové aktivity a profesionální použití. Náročnosti výběru správné obuvi na airsoft jsme se věnovali i v našem článku.
Boty Lowa Zephyr jsou moderní vojenské boty především pro náročnější uživatele, kteří hledají pohodlné boty o nízké hmotnosti, ale zároveň také o vysoké odolnosti. Boty mají pevnou podrážku, pohodlný vnitřek a svým designem zaručí perfektní zpevnění celé nohy v oblasti kotníku, což poskytuje jejich nositelům bezkonkurenční stabilitu chodidla i v obtížném terénu.Boty Lowa Zephyr GTX mají svrchní materiál z hydrofobizované štípenky (semiš) a Cordury a jsou vybaveny GORE-TEX(R) podšívkou pro odvod páry a nepropustnost vody. Kombinace těchto materiálů zaručuje dokonalý komfort chodidla i při běhu nebo celodenním stání na mrazivém, v mokrém povrchu, stejně tak jako pohodlí a vzdušnost při službě na rozpálené poušti.Podrážka těchto bot je kompozitní, anatomicky prohnutá a profilovaná. Podešev je vyztužena tuhým torzním stabilizátorem a tlumící vrstvou PU, což zajišťuje odolnost v terénu. Boty jsou chráněny tvrdou pryží po stranách a na špičce.

Hlavní vlastnosti:

Vstřikovaná obuv s Monowrap podešví LOWA “Cross”
Hydrofobní kožený semiš 1,4-1,6mm a Cordura
GORE-TEX(R) Professional podšívka
Uzavřené háčky a textilní očka pro šněrování
Odolná kompozitní podešev s torzním stabilizátorem
Klínek chránící botu při rychlém slaňování

Převodník velikostí:

UK
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
13

EU
40
41
41,5
42
42,5
43,5
44
44,5
45
46
46,5
47
48,5

Velikost v cm
25,2
25,6
26
26,5
26,9
27,3
27,7
28,1
28,5
29
29,4
29,8
30,7

Lowa ZEPHRYR jsou k dispozici v několika provedeních včetně dámské verze:

a) účel použití

GTX – vhodné pro pozemní ozbrojené složky, outdoorové aktivity a airsoft
GTX TF – z..

Další informace

Velikost

, , , , , , , , , , , ,