Montáž kolimátoru pro ASG P-10C – Černá

Montážní deska pro instalaci kolimátoru  je určená výhradně pro pistoli ASG P-10C CO2. Před koupí kolimátoru si ověřte rozteč závitů na montážní desce, přední nebo zadní vzpěrné piny lze upilovat pro přizpůsobení různým typům kolimátorů (nevratná úprava). ASG montáž kolimátoru nabízí nabízí: Instalaci kolimátoru na vaši pistoli ASG CZ P-10C Kvalitní kovové provedení Snadnější a rychlejší míření P-10C je v měřítku 1:1 s ostrou předlohou, dále je odolná proti podchlazení, má silnější Blowback, perfektní konzistenci výkonu, nastavitelný hop-up bez rozebrání zbraně a špičkovou kvalitu těla (CNC kovový závěr a zesílený polymerový rám). 

Výrobce:

243  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16156 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montážní deska pro instalaci kolimátoru  je určená výhradně pro pistoli ASG P-10C CO2. Před koupí kolimátoru si ověřte rozteč závitů na montážní desce, přední nebo zadní vzpěrné piny lze upilovat pro přizpůsobení různým typům kolimátorů (nevratná úprava).
ASG montáž kolimátoru nabízí nabízí:

Instalaci kolimátoru na vaši pistoli ASG CZ P-10C
Kvalitní kovové provedení
Snadnější a rychlejší míření

P-10C je v měřítku 1:1 s ostrou předlohou, dále je odolná proti podchlazení, má silnější Blowback, perfektní konzistenci výkonu, nastavitelný hop-up bez rozebrání zbraně a špičkovou kvalitu těla (CNC kovový závěr a zesílený polymerový rám).