NITE IZE Nabíjecí Mikro svítilna Nite Ize BugLit(R) – Lime Black

Výkonná a zábavná nabíjecí Mikro svítilna Nite Ize Buglit(R) je navržena tak, aby vám vykouzlila úsměv na tváři díky kombinaci náladového těla a vysoce kvalitního pracovního světla, které vydrží. Díky pohodlnému dobíjení a čtyřem ohýbatelným nohám Gear Tie může tato svítilna BugLit viset, zavěšovat se, sedět a zůstat téměř kdekoli. Čtyři režimy aktivované tlačítkem umožňují používat toto úkolové světlo pro všechny účely od čtení až po noční viditelnost. Přiložený lehký popruh S-Biner umožňuje snadné připevnění a odepnutí tohoto svítidla BugLit na táhla zipů, batohy a další. Ikonické svítidlo BugLit je nyní dobíjecí! Díky ohýbatelným nohám Gear Tie, které umožňují toto kompaktní světlo snadno připevnit a postavit téměř kdekoli, je BugLit funkční.…

Výrobce:

565  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14703 Kategorie: , Štítek:

Popis

Výkonná a zábavná nabíjecí Mikro svítilna Nite Ize Buglit(R) je navržena tak, aby vám vykouzlila úsměv na tváři díky kombinaci náladového těla a vysoce kvalitního pracovního světla, které vydrží.
Díky pohodlnému dobíjení a čtyřem ohýbatelným nohám Gear Tie může tato svítilna BugLit viset, zavěšovat se, sedět a zůstat téměř kdekoli. Čtyři režimy aktivované tlačítkem umožňují používat toto úkolové světlo pro všechny účely od čtení až po noční viditelnost. Přiložený lehký popruh S-Biner umožňuje snadné připevnění a odepnutí tohoto svítidla BugLit na táhla zipů, batohy a další.
Ikonické svítidlo BugLit je nyní dobíjecí! Díky ohýbatelným nohám Gear Tie, které umožňují toto kompaktní světlo snadno připevnit a postavit téměř kdekoli, je BugLit funkční.

Čtyři světelné režimy
Je vybaven ohýbatelnými nožičkami, které využívají technologii Gear Tie
Světelný výkon 12 lumenů
Doba provozu Vysoký výkon 4 hodiny 30 minut | Nízký výkon 26 hodin
Dobíjení trvá přibližně 1 h 30 m pomocí kabelu micro USB (není součástí dodávky).
Součástí je i S-Biner karabina pro snadné připevnění

Barva: Lime Black (černá)