NITE IZE Nastavitelný gumicuk s karabinou KNOTBONE(TM) 15-66cm, šedý

Gumicuk Nite Ize KNOTBONE(TM) ADJUSTABLE BUNGEE(TM) s nastavitelnou délkou šňůry umožňuje dotahovat a uvolňovat připoutaný náklad bez toho, aniž byste gumicuk museli odháknout, jak u klasické bungee šňůry. Navíc je KnotBone vybaven místo háků karabinami se zámkem, takže náklad připevníte, a navíc bezpečně pojistíte proti nechtěnému odpoutání. Už žádné letící konce bungee. Prostě další z řady našich vylepšováků. Naše KnotBone bungee je navíc velice odolná a drží svou flexibilitu. Pro vás to znamená: už žádné vytahané gumicuky, na které se nedá spolehnout. Karabiny mají po stranách výřez a vybrání, které slouží k zajištění dotažené šňůry proti uvolnění. Velice jednoduché a praktické. Karabiny zakotvíte na…

Výrobce:

183  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13793 Kategorie: , Štítek:

Popis

Gumicuk Nite Ize KNOTBONE(TM) ADJUSTABLE BUNGEE(TM) s nastavitelnou délkou šňůry umožňuje dotahovat a uvolňovat připoutaný náklad bez toho, aniž byste gumicuk museli odháknout, jak u klasické bungee šňůry. Navíc je KnotBone vybaven místo háků karabinami se zámkem, takže náklad připevníte, a navíc bezpečně pojistíte proti nechtěnému odpoutání. Už žádné letící konce bungee. Prostě další z řady našich vylepšováků. Naše KnotBone bungee je navíc velice odolná a drží svou flexibilitu. Pro vás to znamená: už žádné vytahané gumicuky, na které se nedá spolehnout. Karabiny mají po stranách výřez a vybrání, které slouží k zajištění dotažené šňůry proti uvolnění. Velice jednoduché a praktické. Karabiny zakotvíte na požadovaném místě, utáhnete šňůru na požadovaný tah a pak jen jednou otočíte konec šňůry kolem karabiny na označeném místě a zaháknete. Hotovo! A aby šňůra neplandala jsou oba její konce vybaveny malým klipem, kterým ji zacvaknete do napnutého konce. Gumicuk KnotBone zůstane přesně tam, kde jste ho dotáhli, díky karabině neodletí a potřebný tlak si nastavíte bez nutnosti omotávání prostým zatažením a zajištěním. 
Vlastnosti:

gumicuk s nastavitelnou délkou
lze utáhnout pouhým zatažením
karabina namísto klasického háčku
dostupné ve dvou velikostech
velikost #5

šňůra bungee ∅ 5mm, délka 15 až 66cm
váha: 41 gramů

velikost #9

šňůra bungee ∅ 9mm, délka 25 až 122cm
váha: 169 gramů

UPOZORNĚNÍ:
Před použitím si nejprve prostudujte instrukce k použití. Při používání elastické šňůry dbejte vždy opatrnosti. Zkontrolujte výrobek před každým použitím. Pokud je šňůra, jakkoliv poškozena proříznutím, trhlinami, popálením a podobně – nepoužívejte ji. Pokud má výrobek deformované karabiny, nepoužívejte ho. Nepoužívejte na ostrých předmětech a tam, kde hrozí prodření šňůry. Karabiny by měli být při použití plně zaháknuty a pojistky karabin plně uzavřeny. Karabiny nepoužívejte pouze zaháknutím za konce nebo při neúplném uzavření pojistky karabiny. Při používání mějte nasazené ochranné brýle. Elastickou šňůru ..