NOVRITSCH Novritsch TAC338 – limitovaná edice

“Na počest pětiletého výročí společnosti Novritsch jsme oživili nejlepší vnitřní komponenty modelu SSG24 a vytvořili z nich ikonické mistrovské dílo, které neschválil nikdo jiný než sám legendární Chris Kyle.” – Novritsch team Vlastnosti: Tento exkluzivní skvost je mimořádně vzácný: existuje pouhých 1000 kusů, z nichž každý nese své vlastní charakteristické sériové číslo. Tento zázrak, ozdobený oficiální licencí McMillan, představuje vrchol autenticity. Toto mistrovské dílo, věrné svému původu z modelu SSG24, vykazuje bezkonkurenční přesnost. Puška je vyrobena tak, aby dokázala zvládnout pružinu M190 s grácií. Zažijte ticho jako nikdy předtím díky jemné hlavě pístu. V balení naleznete i certifikát o vlastnictví v…

Výrobce:

19 491  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15548 Kategorie: , , Štítek:

Popis

“Na počest pětiletého výročí společnosti Novritsch jsme oživili nejlepší vnitřní komponenty modelu SSG24 a vytvořili z nich ikonické mistrovské dílo, které neschválil nikdo jiný než sám legendární Chris Kyle.” – Novritsch team
Vlastnosti:

Tento exkluzivní skvost je mimořádně vzácný: existuje pouhých 1000 kusů, z nichž každý nese své vlastní charakteristické sériové číslo.
Tento zázrak, ozdobený oficiální licencí McMillan, představuje vrchol autenticity.
Toto mistrovské dílo, věrné svému původu z modelu SSG24, vykazuje bezkonkurenční přesnost.
Puška je vyrobena tak, aby dokázala zvládnout pružinu M190 s grácií.
Zažijte ticho jako nikdy předtím díky jemné hlavě pístu.
V balení naleznete i certifikát o vlastnictví v podobě NFT, který zajišťuje skutečně jedinečný majetek.
Přizpůsobte si délku pažby a lícnice podle svých preferencí, čímž získáte maximální přizpůsobivost.
Pečlivě navrženo vášnivými hráči airsoftu v úzké spolupráci s uznávanou společností McMillan USA.

Připravte se na to, že vás toto výjimečné spojení dokonalosti uchvátí, protože slavná platforma SSG24 překonává všechna očekávání a pod uctívanou vlajkou McMillan zahrnuje svět neomezených možností.
DVOUSTUPŇOVÁ SPOUŠŤ
Pro maximální kontrolu je puška TAC338 vybavena dvoustupňovou 90° spouští z kalené dvakrát tepelně zpracované oceli.První stupeň: Je nastavitelný a poskytuje extrémně lehký chod spouště. Při zvýšení odporu se spustí druhý stupeň.Druhý stupeň: Hmotnost spouště se zvyšuje, ale je velmi krátká a ostrá. Přesně ucítíte, kdy dojde k výstřelu.
ZVĚTŠENÁ DÉLKA HLAVNĚ
Na rozdíl od modelu SSG24 je tato sběratelská puška vybavena delší hlavní. Díky tomu působí autentickým dojmem a zvyšuje se její výkonová účinnost.
KOMPATIBILNÍ ZÁSOBNÍK
Zásobník TAC338 je identický se zásobníkem Novritsch SSG24. Díky jeho průhlednému plastu můžete mít přehled o tom, kolik z maximálně 28 kuliček vám ve zbrani ještě zbývá. Kombinace bočních vodítek a pružinového mechanismu zajišťuje, že nabíjení je vždy hladké.
CO JE V BALENÍ?

Airsoftová manuální ..