Nuprol Síťované ochranné brýle velké – MC Camo

Společnost NUPROL, která se inspirovala vzhledem a stylem nejoblíbenějších síťovaných brýlí na trhu, se u nové řady ochrany očí zaměřila na mnoho faktorů. Vlastnosti: BEZPEČNOST VIDITELNOST KOMFORT ODOLNOST Polymerový rám s vysokou hustotou a pevností obsahuje na míru specifikovanou síťovou “čočku”. Řada ochranných brýlí NUPROL byla testována podle bezpečnostních norem CE a získala certifikát CE pro bezpečnost. Díky tomu se jedná o nejbezpečnější síťované brýle, které dnes na airsoftovém trhu najdete. Klíčové konstrukční vlastnosti: Certifikace bezpečnosti CE.Nová ocelová síťovina (2x silnější než průmyslový standard).Nejlepší možné rozteče otvorů v síťce, které propouštějí více světla bez vlivu na bezpečnost.Nejkvalitnější polymerový materiál pro…

Výrobce:

536  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15434 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Společnost NUPROL, která se inspirovala vzhledem a stylem nejoblíbenějších síťovaných brýlí na trhu, se u nové řady ochrany očí zaměřila na mnoho faktorů.
Vlastnosti:

BEZPEČNOST
VIDITELNOST
KOMFORT
ODOLNOST

Polymerový rám s vysokou hustotou a pevností obsahuje na míru specifikovanou síťovou “čočku”. Řada ochranných brýlí NUPROL byla testována podle bezpečnostních norem CE a získala certifikát CE pro bezpečnost.
Díky tomu se jedná o nejbezpečnější síťované brýle, které dnes na airsoftovém trhu najdete.
Klíčové konstrukční vlastnosti:
Certifikace bezpečnosti CE.Nová ocelová síťovina (2x silnější než průmyslový standard).Nejlepší možné rozteče otvorů v síťce, které propouštějí více světla bez vlivu na bezpečnost.Nejkvalitnější polymerový materiál pro odolné a trvanlivé obroučky.Nové pěnové polstrování pro pohodlnější nošení a těsnění očí pro větší bezpečnost.Vysoce kvalitní bezpečnostní pásek podle průmyslového standardu pro extrémní sporty.