Primal Gear Taktický nosič plátů LEMOD (laser cut) – Zelený

Vesta je přizpůsobena pro nesení dvou balistických plátů / vložek SAPI ve velikosti M.  Přední a zadní díl vesty je vyroben z materiálu řezaným laserovou technologií pro minimalizaci hmotnosti. Na vestě také nalezneme modulární systém MOLLE / PALS, který umožňuje montáž a libovolnou konfiguraci dalších pouzder a kapes na vestě. Celý nosič plátů je navíc vyztužený speciální plastovou vrstvou pro udržení tvaru a stability nosiče. Pod předním panelem najdete na jeho koncích rukojeť  pro rychlejší rozepnutí vesty. Ramenní popruhy jsou nastavitelné s komfortními polštářky na ramenou, které zvyšují pohodlí nošení i při velkém zatížení vybavením na vestě. Vlastnosti: velmi lehká konstrukce prostor pro balistické vložky velikosti M (nejsou součástí dodávky)…

Výrobce:

2 330  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat

Popis

Vesta je přizpůsobena pro nesení dvou balistických plátů / vložek SAPI ve velikosti M. 
Přední a zadní díl vesty je vyroben z materiálu řezaným laserovou technologií pro minimalizaci hmotnosti. Na vestě také nalezneme modulární systém MOLLE / PALS, který umožňuje montáž a libovolnou konfiguraci dalších pouzder a kapes na vestě. Celý nosič plátů je navíc vyztužený speciální plastovou vrstvou pro udržení tvaru a stability nosiče.
Pod předním panelem najdete na jeho koncích rukojeť  pro rychlejší rozepnutí vesty.
Ramenní popruhy jsou nastavitelné s komfortními polštářky na ramenou, které zvyšují pohodlí nošení i při velkém zatížení vybavením na vestě.
Vlastnosti:

velmi lehká konstrukce
prostor pro balistické vložky velikosti M (nejsou součástí dodávky)
možnost montáže speciálních pouzder se suchým zipem nebo na klasický systém MOLLE / PALS
zip pro připevnění zádového panelu / batohu
komfortní vycpávky na ramenou vesty
široký rozsah nastavení
suchý zip pro připevnění nášivek / insignií