RetroArms Píst s ocelovým hřebenem 14,5 zubů

Nová generace oblíbeného pístu s ocelovým hřebenem. Korpus pístu je vyráběn z Polyamidu PA6.6 s 30procent uhlíkovým vláknem a 5procent Molybdenem. Plastový korpus jsme zesílili a upravili tak, aby měl lepší životnost.  Ocelový hřeben je nově vyráběn z materiálu 14260 (54SiCr6) což je pružinová ocel. Ocel je před obráběním vyžíhána pro odstranění vnitřního pnutí, dále se celý hřeben frézuje na CNC obráběcím centru a následně zušlechťuje kalením. Tvrdost zubů je 52 – 54HRC což je ideální, protože zuby jsou tvrdé, ale zároveň pružné a nejsou křehké. Vzhledem k použité přísadě Molybdenu v plastu se plastový korpus pístu nemaže, ale používá na sucho. Většina plastů po kontaminaci olejem nebo vazelínou degraduje a tím…

Výrobce:

390  včetně DPH

Dostupnost: 47 skladem

Porovnat

Popis

Nová generace oblíbeného pístu s ocelovým hřebenem. Korpus pístu je vyráběn z Polyamidu PA6.6 s 30procent uhlíkovým vláknem a 5procent Molybdenem. Plastový korpus jsme zesílili a upravili tak, aby měl lepší životnost. 
Ocelový hřeben je nově vyráběn z materiálu 14260 (54SiCr6) což je pružinová ocel. Ocel je před obráběním vyžíhána pro odstranění vnitřního pnutí, dále se celý hřeben frézuje na CNC obráběcím centru a následně zušlechťuje kalením. Tvrdost zubů je 52 – 54HRC což je ideální, protože zuby jsou tvrdé, ale zároveň pružné a nejsou křehké.
Vzhledem k použité přísadě Molybdenu v plastu se plastový korpus pístu nemaže, ale používá na sucho. Většina plastů po kontaminaci olejem nebo vazelínou degraduje a tím se snižuje pevnost.
Vazelínu doporučujeme aplikovat pouze na ocelový hřeben.
Písty lze používat na nejsilnější pružiny. V nabídce je i náhradní plastový korpus v případě jeho poškození.