Placeholder 
Placeholder

SIG AIR ProForce MCX Virtus AEG – Černá

Tato replika není ledajaká replika podobná M4 platformě, jedná se o přesnou kopii ostrého SIG MCX se vším všudy. Její materiál je kombinací kovu a polymeru vyráběného v továrnách VFC a po velmi důkladné kontrole kvality je licencovaná SIGem samotným. SIG SAUER je mateřskou společností SIG AIR, tudíž jsou veškeré detaily a licenční značky samozřejmostí. Řada PROFORCE byla vytvořena pro co nejdokonalejší a nejpřesnější trénink v realistických podmínkách. Sig Sauer vznikl jako švýcarsko-německý výrobce zbraní v roce 1985, v roce 2015 přišel design právě této pušky na trh. Od toho roku dodnes je součástí výbavy mnohých armádních složek jako například Dánských Jægerkorpset.…

Výrobce:

16 565  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15695 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato replika není ledajaká replika podobná M4 platformě, jedná se o přesnou kopii ostrého SIG MCX se vším všudy. Její materiál je kombinací kovu a polymeru vyráběného v továrnách VFC a po velmi důkladné kontrole kvality je licencovaná SIGem samotným. SIG SAUER je mateřskou společností SIG AIR, tudíž jsou veškeré detaily a licenční značky samozřejmostí. Řada PROFORCE byla vytvořena pro co nejdokonalejší a nejpřesnější trénink v realistických podmínkách.
Sig Sauer vznikl jako švýcarsko-německý výrobce zbraní v roce 1985, v roce 2015 přišel design právě této pušky na trh. Od toho roku dodnes je součástí výbavy mnohých armádních složek jako například Dánských Jægerkorpset. V roce 2022 vyhrál SIG kontrakt pro novou základní pušku pro armádu USA. SIG MCX-SPEAR je přímou derivací této pušky, tudíž kupujete jejího předchůdce.
Replika se pyšní dlouhou RIS lištou pro jakékoliv optiky, mířidla či kolimátory, předpažbím vyrobeným na CNC strojích, kompatibilním s M-LOK montáží pro vaše Peq boxy a svítilny na pozicích 3, 6 a 9. Samozřejmostí je polohovatelná pažba typu PDW s třemi pozicemi pro pohodlí každého střelce. Nemůžeme zapomenout na funkční záchyt závěru nebo oboustranný přepínač režimu střelby. Rozborka předpažbí a hlavně probíhá stejně jako na jejím ostrém vzoru. Na zbrani najdeme celkem 6 míst pro QD popruh. 
Uvnitř najdeme VFC Avalon V2 mechabox, obsahující mosfet, rychlovýměnu pružiny, motor s neodymovými magnety, pružinu M120 a zdarma druhou M100. Replika je tím pádem plně kompatibilní s TM standardním V2 mechaboxem a není problém ji tak časem upgradovat. Zásobníky jsou standardní typu M4. Umístění akumulátoru (není součastí balení) je v horní části předpažbí – pro více kompatibilních akumulátorů viz příslušenství.
Specifikace:

výkon: ~1,5J
konstrukce: kov s polymerovými prvky
vhodná váha bb: 0,28g-0,32g
typ a kapacita zásobníku: tlačný na 120bb
rozměry: 737mm
váha: ~3kg
mechabox: V2 
vnitřní díly mechaboxu: Mosfet, ECS mechabox vyroben na CNC, zátěžový motor s dlouhou oskou, posílený píst s CNC hli..