Snow Wolf PPSH-41 (dřevo/kov)

Airsoftová replika samopalu PPSH s pravým dřevem Replika PPSH samopalu od Snow Wolf je vyrobena z kovu a dřeva. Většina kovových vnějších částí byla vyrobena z oceli. Tato zbraň je jisto jistě objektem nejvyšší touhy všech fanoušků jednoho z nejvýraznějších samopalů druhé světové války. V tomto modelu byl použit speciálně navržený (atypický) mechabox s konstrukcí založenou na v.7 a je vybaven systémem rychlé výměny pružin. To vám umožní snadno změnit počáteční úsťovou rychlost vaší repliky a přizpůsobit ji vašim aktuálním požadavkům. Replika byla také vybavena plně funkčním systémem EBB, simulujícím typický chod závěru. To v kombinaci s velkým a realistickým…

Výrobce:

6 328  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7469 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Airsoftová replika samopalu PPSH s pravým dřevem
Replika PPSH samopalu od Snow Wolf je vyrobena z kovu a dřeva. Většina kovových vnějších částí byla vyrobena z oceli. Tato zbraň je jisto jistě objektem nejvyšší touhy všech fanoušků jednoho z nejvýraznějších samopalů druhé světové války.
V tomto modelu byl použit speciálně navržený (atypický) mechabox s konstrukcí založenou na v.7 a je vybaven systémem rychlé výměny pružin. To vám umožní snadno změnit počáteční úsťovou rychlost vaší repliky a přizpůsobit ji vašim aktuálním požadavkům. Replika byla také vybavena plně funkčním systémem EBB, simulujícím typický chod závěru. To v kombinaci s velkým a realistickým smyslem pro detail výrazně zvyšuje úroveň realismu.
Replika má dva režimy střelby: semi a automatický.
Počáteční úsťová rychlost ~375 FPS dělá z repliky účinný nástroj pro střelbu na krátké a střední vzdálenosti. Pružinu lze samozřejmě snadno vyměnit pomocí systému rychlé výměny pružiny. Replika má samozřejmě také zabudovaný Hop-Up systém.
Replika je dodávána se dvěma zásobníky – bubnovým zásobníkem až na 2000 kuliček a se zahnutým zásobníkem o kapacitě 540 kuliček.

Blow Back: Ano (EBB)
Mechabox: speciální
Délka: 840mm
Kapacita zásobníku: 2000 nebo 540 kuliček (BBs)
Úsťová rychlost: cca 375 FPS
Váha: 3595g

Sada neobsahuje baterii ani nabíječku.
Sada obsahuje:
– replika samopalu- vysokokapacitní bubnový zásobník na 2000 BBs- vysokokapacitní srpovitý zásobník na 540 BBs- popruh na zbraň