SNUGPAK Spací pytel SLEEPER EXPEDITION Snugpak(R) – Multicam(R)

Pro milovníky výletů do přírody a kempování tu je spací pytel SLEEPER EXPEDITION od renomované firmy Snugpak, která stojí za celou řadou nejen velmi kvalitních spacích pytlů. Tento typ spacího pytle má tvar mumie, což je jedním z těch více oblíbených typů spacích pytlů. Někteří už ani nic jiného nechtějí. Teplota -12 stupňů Celsia je v tomto spacáku naprosto pohodová, v extrémních případech lze například přenocovat i v -17 stupních Celsia. Spacák je vybavený šikovným zipem na levé straně. Stahování je možné pomocí pružné šňůrky s brzdou po obvodu kapuce. Součástí spacího pytle je i kompresní obal. Malé rozměry společně s váhou 2600 gramů nabízí docela veliké pohodlí při…

Výrobce:

2 136  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11166 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pro milovníky výletů do přírody a kempování tu je spací pytel SLEEPER EXPEDITION od renomované firmy Snugpak, která stojí za celou řadou nejen velmi kvalitních spacích pytlů. Tento typ spacího pytle má tvar mumie, což je jedním z těch více oblíbených typů spacích pytlů. Někteří už ani nic jiného nechtějí.
Teplota -12 stupňů Celsia je v tomto spacáku naprosto pohodová, v extrémních případech lze například přenocovat i v -17 stupních Celsia. Spacák je vybavený šikovným zipem na levé straně. Stahování je možné pomocí pružné šňůrky s brzdou po obvodu kapuce.
Součástí spacího pytle je i kompresní obal. Malé rozměry společně s váhou 2600 gramů nabízí docela veliké pohodlí při transportu. Spací pytel je vyrobený ze sto procentního polyesteru.
Benefity, o kterých musíte vědět:

Komfortní spacák do teploty -12 v extrému až -17 stupňů Celsia
Šikovný zip na levé straně spacáku
Součástí kompresní obal

Vlastnosti:

Levý dvoucestný zip s vnitřní légou, s páskou proti zadrhnutí
Nastavitelná stahovací kapuce
Vnější závěsy na spodní straně pro snadné větrání a sušení

Specifikace:
Vnější materiál: 100 procent polyester190T AquaLight(R)
Vnitřní materiál: 100 procent polyesterSuperSoft(R)
Izolace: 100 procent polyester dutá vlákna IsoFibre(R)