Specna Arms SA-249 MK2 EDGE(TM) – černá

Kulomety Specna Arms EDGE(TM) jsou vyrobeny převážně z oceli, hliníkové slitiny a vysoce kvalitního plastu. Flash hider, mířidlo, chladič hlavně, vnější hlaveň, spoušť, protiprachový kryt, hledí a závěr pažby byly vyrobeny z hliníkové slitiny. Tělo a nejkritičtější prvky, jako je dvojnožka, všechny čepy, transportní rukojeť, mechanismus výměny hlavně a lučík spouště jsou vyrobeny z oceli. Pistolová rukojeť, vertikální rukojeť a pažba jsou vyrobeny z plastu. Vlastnosti repliky: pevná konstrukce systém rychlé demontáže hlavně skládací, ocelová dvojnožka Sada 22mm RIS / Picatinny lišt na protiprachovém krytu, umožňující instalaci dalšího příslušenství možnost podávání kuliček ze zásobníku typu BOX nebo klasického zásobníku AR15 (STANAG) Repliku pohání plnohodnotná, kovový a zesílený…

Výrobce:

12 665  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14431 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kulomety Specna Arms EDGE(TM) jsou vyrobeny převážně z oceli, hliníkové slitiny a vysoce kvalitního plastu.
Flash hider, mířidlo, chladič hlavně, vnější hlaveň, spoušť, protiprachový kryt, hledí a závěr pažby byly vyrobeny z hliníkové slitiny.
Tělo a nejkritičtější prvky, jako je dvojnožka, všechny čepy, transportní rukojeť, mechanismus výměny hlavně a lučík spouště jsou vyrobeny z oceli. Pistolová rukojeť, vertikální rukojeť a pažba jsou vyrobeny z plastu.
Vlastnosti repliky:

pevná konstrukce
systém rychlé demontáže hlavně
skládací, ocelová dvojnožka
Sada 22mm RIS / Picatinny lišt na protiprachovém krytu, umožňující instalaci dalšího příslušenství
možnost podávání kuliček ze zásobníku typu BOX nebo klasického zásobníku AR15 (STANAG)

Repliku pohání plnohodnotná, kovový a zesílený mechabox M249, která se vyznačuje vysokou odolností a dobrou funkčností. Mechanismus je připraven k dalšímu ladění a připraven na zátěž spojenou se zajišťováním krycí palby. Uvnitř jsou takové komponenty jako:

Hlavní pružina M120
píst s ocelovými zuby
8mm kuličková ložiska
vodič pružiny s ložisky
sada ocelových ozubených kol
kovová, rotační hop-up komora
systém rychlé výměny pružiny

Sada obsahuje plastový zásobník typu box o kapacitě 2500 BB, který vám umožní zaplavit soupeře krupobitím BBs. Kuličky ze zásobníku jsou podávány automaticky, díky elektrickému přetaktovacímu mechanismu napájenému 2 AA bateriemi (nejsou součástí balení). Zásobník pracuje buď v automatickém režimu nebo v režimu ovládání zvuku.
Sada neobsahuje baterii ani nabíječku.
Šarže balená v krabicích řady CORE(TM). Příslušenství, technické specifikace a výkon jsou popsány výše pro řadu EDGE(TM).
Sada obsahuje:

replika
zásobník krabicového typu s kapacitou 2500 BB
uživatelská příručka- RIS
vertikální RIS grip