Specna Arms SA-46 (MK46) CORE(TM) – černá

Specna Arms se právě teď ukázala, že splňuje očekávání zákazníků představenou řadou produktů CORE (TM) – výjimečnou řadu replik, které na trh přináší novou kvalitu. Díky atraktivní ceně v kombinaci s dobrým výkonem a kvalitními materiály je tato replika vhodná pro začátečníky i zkušené hráče airsoftu. Některé části lehkých kulometů od Specna Arms z řady CORE (TM) byly vyrobeny z polymeru, aby se snížila jejich hmotnost a zvýšila se praktičnost zbraně. Polymerní díly zahrnují: tělo, pažbu, protiprachový kryt, přední mířidlo s montážní základnou, zásobník a pažbičku. Kovové části jsou pak zbývající části, jako je předpažbí s RIS lištami, vnější hlaveň, držák zásobníku nebo kompenzátor. Dále pak několik…

Výrobce:

9 253  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11312 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Specna Arms se právě teď ukázala, že splňuje očekávání zákazníků představenou řadou produktů CORE (TM) – výjimečnou řadu replik, které na trh přináší novou kvalitu. Díky atraktivní ceně v kombinaci s dobrým výkonem a kvalitními materiály je tato replika vhodná pro začátečníky i zkušené hráče airsoftu.
Některé části lehkých kulometů od Specna Arms z řady CORE (TM) byly vyrobeny z polymeru, aby se snížila jejich hmotnost a zvýšila se praktičnost zbraně. Polymerní díly zahrnují: tělo, pažbu, protiprachový kryt, přední mířidlo s montážní základnou, zásobník a pažbičku.
Kovové části jsou pak zbývající části, jako je předpažbí s RIS lištami, vnější hlaveň, držák zásobníku nebo kompenzátor. Dále pak několik ocelových částí: dvounožka, vnější zámek hlavně, podpěra pažby, lučík, transportní rukojeť, trubku pažby, transportní rukojeť, jakož pak i všechny čepy.
– tělo vyrobené z polymeru- lehčí konstrukce ve srovnání se standardními lehkými kulomety M249 dostupnými na trhu- systém výměnné hlavně- skládací, ocelová dvojnožka- Nastavitelná pažba – Set RIS / Picatinny 22 mm lišt, pro uchycení příslušenství- kompatibilní se zásobníky do AR15 (STANAG)
Implementace systému rychlovýměny pružiny ESA (TM) umožňuje rychlé přizpůsobení výkonu repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti otevření gearboxu. Proces výměny pružiny trvá doslova pouhé sekundy – stačí jen vyjmout jediný čep, odtáhnout západku pažby a vyjmout trn pružiny spolu s pružinou otvorem v gearboxu.
Replika je poháněna kovovým a odolným gearboxem M249, ktery se vyznačuje vysokou životností a dobrou spolehlivostí. Mechanismus je připraven k dalšímu vyladění a připraven ke stresu spojenému s poskytováním krycího ohně. Uvnitř jsou následující komponenty:
Uvnitř této bestie najdete kovový gearbox typ M249, který se vyznačuje vysokou životností a dobrou spolehlivostí. Je připraven k dalšímu upgradu a hlavně k poskytování krycí palby vaším spoluhráčům! Uvnitř najdete následující komponenty:
– M120 pružinu- kuličková ložiska 8 mm- Trn pružiny s ložiskem- sada ocelových ..