Tokyo Marui TM GNB plynová pistole Marui Curve, pevný závěr – Černá

Tokyo Marui plynové pistole (GBB, GNB) a plynové pušky (GBBR) představují vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní.Mezi nejpopulárnější modely se řádí jejich repliky pistolí Glock, Hi-Capa a dlouhé zbraně se systémem MWS. TM Taurus Curve 380ACP., stejně jako ostatní zbraně od Tokyo Marui nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie v oblasti efektivity, spolehlivosti a účinnosti.Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní. Zkratka GNB označuje plynové zbraně bez funkce Blow Back, čili bez zpětného rázu. Závěr těchto pistolí je pevný (nepohybuje se při střelbě), což sice přináší menší zážitek ze střelby, ale zase vyšší účinnost…

Výrobce:

1 560  včetně DPH

Dostupnost: 24 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13861 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Tokyo Marui plynové pistole (GBB, GNB) a plynové pušky (GBBR) představují vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní.Mezi nejpopulárnější modely se řádí jejich repliky pistolí Glock, Hi-Capa a dlouhé zbraně se systémem MWS.
TM Taurus Curve 380ACP., stejně jako ostatní zbraně od Tokyo Marui nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie v oblasti efektivity, spolehlivosti a účinnosti.Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní.
Zkratka GNB označuje plynové zbraně bez funkce Blow Back, čili bez zpětného rázu. Závěr těchto pistolí je pevný (nepohybuje se při střelbě), což sice přináší menší zážitek ze střelby, ale zase vyšší účinnost plynu a výkon (více ran na jedno naplnění). Populární model mezi GNB zbraněmi je například MK23 Socom.
Tokyo Marui vyrobí své repliky co nejpřesněji podle reálné předlohy a instaluje do nich inovativní vnitřní díly, jejich plynové zbraně jsou vybaveny novým typem pístnice se zachováním stejného odběru plynu.Rukojeť je ergonomicky tvarovaná pro pohodlný úchop. Model je svým přesným a kvalitním zpracováním vhodný pro aktivní pravidelné používání.Kromě vynikajících vnitřních dílů a pokročilých funkcí jsou hlavním lákadlem zbraně její exteriér a ovladatelnost, který nabízí maximální realističnost. 

Proč zvolit zbraně od Tokyo Marui?

Tradiční a nejpopulárnější značka, která určuje standard kvality
Inovativní technologie a spolehlivost
Vynikající zpracování vnějších částí zbraně podle reálné předlohy
Ergonomický úchop
Pevný závěr s maximální efektivitou spotřeby plynu

Obsah balení:

GNB pistole TM Marui Curve
Tlačný zásobník na 10 BBs
Manuál
Příslušenství Tokyo Marui