Vector Optics Kolimátor FRENZY 1x20x28 TEK – Černý

Tento zaměřovač má odolné hliníkové pouzdro díky čemuž je překvapivě lehký – váží pouhých 56g, takže vás během kritických misí nezatíží. Velikost bodu 3MOA s 8 úrovněmi intenzity, včetně 2 nastavení  proNV (nočního vidění), umožňuje rychlé a přesné zaměření cíle za jakýchkoli světelných podmínek. Frenzy TEK se dodává s montáží Weaver a je kompatibilní s patkami VT a TRI, což nabízí univerzálnost a snadné použití při různých nastaveních. Díky výjimečné životnosti baterie vydrží NV bod více než 50 000 hodin, zatímco nejslabší viditelný bod přesahuje 20 000 hodin, což zaručuje spolehlivý výkon, když ho nejvíce potřebujete. Model Frenzy TEK je…

Výrobce:

2 585  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15609 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tento zaměřovač má odolné hliníkové pouzdro díky čemuž je překvapivě lehký – váží pouhých 56g, takže vás během kritických misí nezatíží. Velikost bodu 3MOA s 8 úrovněmi intenzity, včetně 2 nastavení  proNV (nočního vidění), umožňuje rychlé a přesné zaměření cíle za jakýchkoli světelných podmínek.
Frenzy TEK se dodává s montáží Weaver a je kompatibilní s patkami VT a TRI, což nabízí univerzálnost a snadné použití při různých nastaveních.
Díky výjimečné životnosti baterie vydrží NV bod více než 50 000 hodin, zatímco nejslabší viditelný bod přesahuje 20 000 hodin, což zaručuje spolehlivý výkon, když ho nejvíce potřebujete.
Model Frenzy TEK je zkonstruován tak, aby odolal i těm nejnáročnějším podmínkám, a je voděodolný podle normy IPX6, takže vydrží až 30 minut v hloubce 1 metru, což z něj činí dokonalého společníka pro outdoorová dobrodružství.
Jeho robustní konstrukce mu také umožňuje zvládnout zpětný ráz zbraní ráže 9 mm, 45ACP, 12GA a Lapua Magnum 338, což dokazuje jeho odolnost v těch nejnáročnějších střeleckých scénářích.
Je vybaven čirým objektivem s prvotřídními a ochrannými vrstvami, takže si budete moci vychutnat bezkonkurenční jasnost a optimální přenos světla.
S ohledem na uživatelské pohodlí jsou spínače zapnutí/vypnutí promyšleně umístěny na boku, což vám nabízí kompletní ovládání na dosah ruky. Funkce automatického vypnutí zajišťuje delší životnost baterie, jelikož se kolimátor vypne po 4 hodinách nečinnosti.
Vlastnosti:

Velikost okénka: 20×28 mm
Délka: 46 mm 
Šířka: 32 mm 
Výška: 35 mm 
Hmotnost (čistá): 56g
Oční reliéf: Volný
Povrchová úprava optiky: Vícenásobná povrchová úprava
Paralaxa: ±1,0MOA
Rozsah elevace: 45 MOA
Rozsah směru do stran: 45 MOA
Velikost bodu: 3 MOA
Intenzita bodu: 8 úrovní a 2 body pro noční vidění
Montáž: Weaver / VT 
Typ baterie: CR2032
Životnost baterie: ≥50 000 hodin
Povrchová úprava: černá matná
Vodotěsnost IPX6 
Automatické vypnutí po 4 hodinách
Pistolová aplikace pro VT stopu, lze použít i TRIjicon stopu
Vysoce kvalitní hliníková slitina 6061 T..