Placeholder 
Placeholder

Vector Optics puškohled EVEREST 3 – 18 x 50 SF Gen.2 – Černá

Puškohled EVEREST 3 – 18 x 50 SF Gen.2 od renomované společnosti Vector Optics je zárukou excelentního výkonu a precizního míření na terč. S vysokým zvětšením 3-18x a propracovanými aretačními věžičkami s přímou korekcí poskytuje tento puškohled vynikající možnosti nastavení a maximální přesnost při střelbě na různé vzdálenosti.Jeho robustní konstrukce a kvalitní optika zaručují nejen odolnost v terénu, ale také vynikající světlost a čistý obraz (princip obrazu SFP). Puškohled EVEREST byl dokonce úspěšně dlouhodobě testován na zbrani ráže .223, kde prokázal svou spolehlivost a vynikající přesnost.Osnova typu MPTR1-dálkoměrná zajišťuje precizní měření s dopočty vzdálenosti a usnadňuje střelbu na různě vzdálené terče.…

Výrobce:

4 436  včetně DPH

Dostupnost: 13 skladem

Porovnat

Popis

Puškohled EVEREST 3 – 18 x 50 SF Gen.2 od renomované společnosti Vector Optics je zárukou excelentního výkonu a precizního míření na terč. S vysokým zvětšením 3-18x a propracovanými aretačními věžičkami s přímou korekcí poskytuje tento puškohled vynikající možnosti nastavení a maximální přesnost při střelbě na různé vzdálenosti.Jeho robustní konstrukce a kvalitní optika zaručují nejen odolnost v terénu, ale také vynikající světlost a čistý obraz (princip obrazu SFP). Puškohled EVEREST byl dokonce úspěšně dlouhodobě testován na zbrani ráže .223, kde prokázal svou spolehlivost a vynikající přesnost.Osnova typu MPTR1-dálkoměrná zajišťuje precizní měření s dopočty vzdálenosti a usnadňuje střelbu na různě vzdálené terče. Navíc díky leptanému kříži je obraz skutečně jasný a ostrý.

Tento puškohled nabízí široké spektrum možností nastavení:

Zvětšení od 3 do 18x, což umožňuje přesnou akci jak na střelnici, tak i na delších vzdálenostech. Vhodný i na pozorování.
Objektiv o průměru 50 mm zajistí dostatečný přísun světla, což je ideální zejména při špatných světelných podmínkách.
Široké zorného pole od 2 do 11,5 metrů na 90 metrů umožňuje rychlou akci a snadnou orientaci v terénu.
Paralaxa lze nastavit od 9 metrů do nekonečna, což umožňuje maximální přesnost při různých vzdálenostech.

Sklápěcí krytky objektivu a ochranná mřížka (Killflash Honeycomb), kterou ocení hlavně airsoftoví ostřelovači jako ochranu proti prostřelení, jsou součástí balení spolu s montážními kroužky a čistícím ubrouskem. Puškohled EVEREST je navíc vybaven vysokými montážními kroužky bez zpětného záběru, což zajišťuje stabilní a spolehlivé upevnění na zbrani.

Technické specifikace:

Zvětšení: 3-18x
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr okuláru: 39 mm
Délka okuláru: 55 mm
Výstupní zornice: 10-2,8 mm
Optické pokrytí: plně multipozinkované
Průměr tubusu: 30mm jednodílný tubus
Zorné pole: 2 – 11,5 m na  90 m
Odstup zornice/oční reliéf (Eye Relief): 92-95 mm
Délka: 355 mm
Hmotnost: 740 g
Paralaxa: od 9 m do nekonečna
Kliknutí: 1/4 ..