VORSK Hi-Capa 4.3 GBB – Černá

S úctou k mottu sportovních střelců IPSC “Diligentia, Vis, Celeritas”, což v překladu znamená “Přesnost, síla, rychlost” vstupujeme do světa airsoftových zbraní s ikonickým modelem Hi-Capa, který tyto hodnoty vtěluje do každého detailu. Firma VORSK se řadí mezi populární výrobce airsoftových pistolí, a tak není divu, že se rozhodli po úspěšné řadě RAVEN zpracovat i modely Hi-Capa, což je je výjimečná plynová pistole (GBB), která si získala popularitu u mnoha hráčů díky své spolehlivosti a odolnosti, ale zejména ve světě IPSC (International Practical Shooting Confederation). Pro vybíravce si VORSK připravil Hi-Capy v tomto provedení krátkém 4.3, delším 5.1 a stylovým 5.1 Vengeance, a to navíc v mnoha barevných kombinacích včetně verzí s BSD micro-kolimátorem pro sportovní střelce i military nadšence, kteří chtějí mít příruční a spolehlivý kanón pro eliminaci nepřátel. Vyšší pořizovací cenu hravě překonává…

Výrobce:

4 183  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13512 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

S úctou k mottu sportovních střelců IPSC “Diligentia, Vis, Celeritas”, což v překladu znamená “Přesnost, síla, rychlost” vstupujeme do světa airsoftových zbraní s ikonickým modelem Hi-Capa, který tyto hodnoty vtěluje do každého detailu.
Firma VORSK se řadí mezi populární výrobce airsoftových pistolí, a tak není divu, že se rozhodli po úspěšné řadě RAVEN zpracovat i modely Hi-Capa, což je je výjimečná plynová pistole (GBB), která si získala popularitu u mnoha hráčů díky své spolehlivosti a odolnosti, ale zejména ve světě IPSC (International Practical Shooting Confederation).
Pro vybíravce si VORSK připravil Hi-Capy v tomto provedení krátkém 4.3, delším 5.1 a stylovým 5.1 Vengeance, a to navíc v mnoha barevných kombinacích včetně verzí s BSD micro-kolimátorem pro sportovní střelce i military nadšence, kteří chtějí mít příruční a spolehlivý kanón pro eliminaci nepřátel. Vyšší pořizovací cenu hravě překonává svým unikátním designem, bohatou výbavou i špičkovým a spolehlivým provedením, které je pro konstrukci Hi-Capa pistolí synonymem.
Tato plynová airsoftová pistole nabízí mimořádně realistický zážitek díky silnému systému zpětného rázu (blowbacku), kdy při každém výstřelu zazní charakteristické klapnutí natahování závěru, a po výstřelu poslední kuličky zůstává závěr v zadní poloze. Rozborka zbraně je snadná a pro údržbu pohyblivých částí je doporučena silikonová vazelína nebo oleje.
Pistole je vybavena rozšířením zásobníkové šachty pro rychlé přebití, pohodlným úchytem s hrubou texturou a spirálovitou vnější hlavní s kompenzátorem. Světlovodná mířidla a RIS lišta pro připevnění kolimátoru zvyšují efektivitu a přesnost střelby. Uvnitř zbraně najdeme zesílenou trysku, přesnou vnitřní hlaveň s průměrem 6.03 mm.
Výhody pistole VORSK Hi-Capa:

Materiál: Tělo vyrobeno z polymeru, závěr z hliníku.

Kovový závěr: Zajišťuje odolnost a kvalitu.

Quick reload: Rozšíření zásobníkové šachty pro rychlé přebití.

Vnější závit: Možnost přidání (nasvětlovacího) tlumiče.

Unikátní design: Oslnivý vzhled VORS..