WILEY X Brýle VAPOR COMM. 2,5MM Grey plus Clear plus Light Rust / Matte Tan

Brýle VAPOR COMM. 2,5mm snoubí v sobě styl a eleganci s dokonalou funkčností a precizní ochranou zraku. Polykarbonátové čočky se dají snadno vyjmout a vyměnit za jiný odstín, dle aktuální světelné situace. Ultra-tenké stranice se pohodlně vejdou pod střelecká sluchátka, netlačí do hlavy a jsou tak uzpůsobeny i na dlouhodobé nošení a celodenní soustředění. Flexibilní nosník se snadno přizpůsobí jakémukoli tvaru nosu a brýle tak sednou prakticky na všechny typy obličejů. Čirá čočka se hodí do méně slunečních dnů s horšími světelnými podmínkami či do interiéru jako součást pracovních ochranných brýlí. Má vysokou světelnou propustnost –  89procent – a také poskytuje ochranu před…

Výrobce:

3 559  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15248 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Brýle VAPOR COMM. 2,5mm snoubí v sobě styl a eleganci s dokonalou funkčností a precizní ochranou zraku. Polykarbonátové čočky se dají snadno vyjmout a vyměnit za jiný odstín, dle aktuální světelné situace.
Ultra-tenké stranice se pohodlně vejdou pod střelecká sluchátka, netlačí do hlavy a jsou tak uzpůsobeny i na dlouhodobé nošení a celodenní soustředění. Flexibilní nosník se snadno přizpůsobí jakémukoli tvaru nosu a brýle tak sednou prakticky na všechny typy obličejů.
Čirá čočka se hodí do méně slunečních dnů s horšími světelnými podmínkami či do interiéru jako součást pracovních ochranných brýlí. Má vysokou světelnou propustnost –  89procent – a také poskytuje ochranu před UV zářením a odlesky bez jakéhokoli zkreslení barev.
Šedé zbarvení se světelnou propustností 15procent je vhodné do jasného slunečného počasí, maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy.
Světle oranžová čočka o světelné propustnosti 52procent dokáže odfiltrovat většinu modrých světelných vln, které jsou hlavním důvodem oslnění či difuze. Zvyšuje kontrast ve středních a špatných světelných podmínkách.
Odolnost brýlí je balisticky testována a certifikována Americkým národním standardizačním institutem (ANSI).
Obsah balení: obal na brýle, čistící hadřík, šňůrka, čočky: čirá, oranžová, šedá
PARAMETRY

Šířka brýlové čočky. 42 mm
Šířka nosníku: 24 mm
Délka stranice: 135 mm

BALISTICKÝ STANDARD MIL-PRF-32432A
Produkt splňuje balistické standardy MIL-PRF-32432A (GL) pro brýle a ochranné brýle.
EN. 166F
Brýle certifikované podle standardu EN.166f musí odolat nárazu ocelové kuličky o průměru 22 mm a váze 43 g spuštěné z výšky 1,3 m a dopadající rychlostí 18 km/h. Nerozbitá čočka musí zůstat pevně zasazena v rámu brýlí, rám musí zůstat nepoškozen.
ANSI HIGH VELOCITY IMPACT TEST – Test odolnosti proti střelám
Brýle certifikované podle standardu ANSI HIGH VELOCITY IMPACT musí odolat nárazu ocelové kuličky o průměru 6,35 mm vystřelené rychlostí 164,6 km/h. Nerozbitá čočka musí zůstat pevně zasazena v rámu brýlí, rám musí zůstat nepošk..