WILEY X Brýle VAPOR Smoke Grey plus Clear plus Light Rust/Matte Tan

Čirá čočka se hodí do méně slunečních dnů s horšími světelnými podmínkami či do interiéru jako součást pracovních ochranných brýlí. Má vysokou světelnou propustnost –  89procent – a také poskytuje ochranu před UV zářením a odlesky bez jakéhokoli zkreslení barev. Kouřově šedý zorník se světelnou propustností 14-20procent je vhodný do jasného slunečného počasí, maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Světle oranžový zorník o světelné propustnosti 53procent dokáže odfiltrovat většinu modrých světelných vln, které jsou hlavním důvodem oslnění či difuze. Zvyšuje kontrast ve středních a špatných světelných podmínkách. Zorníky lze snadno a rychle vyjmout a vyměnit za jiné (součástí balení jsou celkem…

Výrobce:

3 559  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15247 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Čirá čočka se hodí do méně slunečních dnů s horšími světelnými podmínkami či do interiéru jako součást pracovních ochranných brýlí. Má vysokou světelnou propustnost –  89procent – a také poskytuje ochranu před UV zářením a odlesky bez jakéhokoli zkreslení barev.
Kouřově šedý zorník se světelnou propustností 14-20procent je vhodný do jasného slunečného počasí, maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy.
Světle oranžový zorník o světelné propustnosti 53procent dokáže odfiltrovat většinu modrých světelných vln, které jsou hlavním důvodem oslnění či difuze. Zvyšuje kontrast ve středních a špatných světelných podmínkách.
Zorníky lze snadno a rychle vyjmout a vyměnit za jiné (součástí balení jsou celkem troje čočky/zorníky).Elastický nosník se hravě přizpůsobí jakémukoli tvaru a velikosti nosu, navíc na něj lze připevnit nosič na přídavné dioptrické čočky.
Odolnost brýlí je balisticky testována a certifikována Americkým národním standardizačním institutem (ANSI).
Vlastnosti:

ANSI HIGH MASS IMPACT TEST – Test odolnosti proti nárazu těžkým tělesem
ANSI HIGH VELOCITY IMPACT TEST – Test odolnosti proti střelám
ANTI-FOG COATING-vrstva proti zamlžování
EN. 166F
Ochrana proti poškrábání čoček díky silné a odolné vrstvě
CHANGEABLE LENSES – Vyměnitelné čočky
PRESCRIPTION (RX) – Dioptrická korekce
SMART EDGE LENS TECHNOLOGY – Nezkreslené vidění

Obsah balení: obal na brýle, čistící hadřík, šňůrka, čočky: čirá, oranžová, šedá
Specifikace:

Šířka brýlové čočky: 44 mm
Výška brýlové čočky: 37 mm
Délka stranice: 135 mm
Šířka nosníku: 25 mm

100procent ORIGINÁL
Samolepka 100procent ORIGINÁL se nachází na každém balení brýlí Wiley X , které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Brýle Wiley X pouze od autorizovaných prodejců!