MAGPUL Magpul MOE L2 RIS lišta 5 Slots

Devítidrážková sekce MOE Polymer Rail je určen pro použití s předpažbími typu MOE a umožňují připevnění různých doplňků na lištu Picatinny-Spec 1913, jako jsou světla, vertikální rukojeti atd. Tyto Polymer Rail sekce jsou vyráběny vstřikováním z patentovaného zesíleného kompozitu pro zvýšení pevnosti a odolnosti. Také si zachovávají nízkou hmotnost a mají také zkosené konce, které omezují zasekávání a eliminují ostré rohy a hrany. Součástí balení je veškerý hardware potřebný k upevnění přímo do integrovaných montážních otvorů na předpažbích typu MOE. Pro jiné aplikace může být zapotřebí další hardware. Velikost L2 (5 slotů)

Výrobce:

293  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15075 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Devítidrážková sekce MOE Polymer Rail je určen pro použití s předpažbími typu MOE a umožňují připevnění různých doplňků na lištu Picatinny-Spec 1913, jako jsou světla, vertikální rukojeti atd.
Tyto Polymer Rail sekce jsou vyráběny vstřikováním z patentovaného zesíleného kompozitu pro zvýšení pevnosti a odolnosti. Také si zachovávají nízkou hmotnost a mají také zkosené konce, které omezují zasekávání a eliminují ostré rohy a hrany.
Součástí balení je veškerý hardware potřebný k upevnění přímo do integrovaných montážních otvorů na předpažbích typu MOE. Pro jiné aplikace může být zapotřebí další hardware.
Velikost L2 (5 slotů)