NOVRITSCH Novritsch SSR4 Gen2, plastové tělo – Černá

SSR4 od Novritsch je moderní AEG puška na platformě AR15 (M4/16), která v sobě spojuje vše, co v airsoftu potřebujete, bez ohledu na vaši úroveň zkušeností. Je navržena tak, aby poskytovala maximální výkon a přesnost v jakékoli situaci, ať už hrajete v rozsáhlých lesích nebo v uzavřených prostorech (CQB).Tato puška je vybavena programovatelnou elektronickou spouští, která vám umožní přizpůsobit režimy střelby a nastavit dávku, binární spoušť, přednatažení pístu (pre-cocking) a další možnosti podle vašich preferencí.Díky vysokorychlostním CNC kolům (převod 16:1) a doporučené 11,1V baterii dosahuje zbraň smrtící kadence přibližně 22 ran za sekundu, což zajišťuje pokropení protivníků salvou kuliček, před kterou neuniknou.SSR4 disponuje výkonem 1,5 joulu (122 m/s) a přesnou hlavní o průměru 6,03 mm s rotační Hop-Up komorou, což zajišťuje konzistentní a přesnou střelbu na dlouhé vzdálenosti s dostatečným výkonem. Generace…

Výrobce:

6 328  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15221 Kategorie: , , Štítek:

Popis

SSR4 od Novritsch je moderní AEG puška na platformě AR15 (M4/16), která v sobě spojuje vše, co v airsoftu potřebujete, bez ohledu na vaši úroveň zkušeností. Je navržena tak, aby poskytovala maximální výkon a přesnost v jakékoli situaci, ať už hrajete v rozsáhlých lesích nebo v uzavřených prostorech (CQB).Tato puška je vybavena programovatelnou elektronickou spouští, která vám umožní přizpůsobit režimy střelby a nastavit dávku, binární spoušť, přednatažení pístu (pre-cocking) a další možnosti podle vašich preferencí.Díky vysokorychlostním CNC kolům (převod 16:1) a doporučené 11,1V baterii dosahuje zbraň smrtící kadence přibližně 22 ran za sekundu, což zajišťuje pokropení protivníků salvou kuliček, před kterou neuniknou.SSR4 disponuje výkonem 1,5 joulu (122 m/s) a přesnou hlavní o průměru 6,03 mm s rotační Hop-Up komorou, což zajišťuje konzistentní a přesnou střelbu na dlouhé vzdálenosti s dostatečným výkonem.

Generace 2 prošla inovací a vylepšením vnitřních dílů pro vyšší výkon, životnost a spolehlivost.

S horní RIS lištou (Picatinny) a M-Lok předpažbím máte možnost připevnit různé příslušenství podle vašich potřeb. Pohodlí a ergonomie jsou důležité při dlouhých hrách, proto SSR4 nabízí moderní plochou spoušť (Flat trigger) a pistolovou rukojeť s bobřím ocasem pro pohodlný úchop.Díky systému rychlé výměny pružin (QSC) a konektorům T-Dean je přizpůsobení výkonu snadné a rychlé. Tato puška je dodávána v opakovaně použitelné kartonové krabici s pěnovou výstelkou pro bezpečnou přepravu. 
Nabízí se ve variantě s realistický kovový tělem nebo odlehčeným zesíleným plastovým tělem.Doporučujeme používat kuličky o hmotnosti 0,28 – 0,32 g a baterii Li-Pol s napětím 11,1V pro optimální výkon.

Co nabízí AEG puška SSR4:

Programovatelná elektronická spoušť umožňuje nastavení dávky, binární spoušť, pre-cocking, ochranu baterie a další.
Kadence je přibližně 22 BB/s díky vysokorychlostním převodům CNC (16:1) a 11,1V baterii (doporučená).
Výkon: 1,4-1,6 joulu (121-124 m/s).
Přesnost je zajištěna přesnou hlavní o ..