Specna Arms Airsoftový samopal SA-X01 (EDGE 2.0(TM)) SMG – Černý

Řada X je dalším příspěvkem do skupiny samopalů na bázi M4 platformy, tentokrát je autorem Specna Arms, které se opět podařilo nadchnout velké množství hráčů svou kvalitou zpracování, vnitřními komponenty ale taky cenovkou. Tento samopal můžete využít samostatně na CQB hřiště, nebo si ji může vzít každý sniper jako záložní zbraň. Tělo řady X je vyrobeno z kovu a tudíž se nemusíte bát, že by vám někde prasklo při pádu či zásahu do zbraně. Model SA-X01 je navíc vybaven přední RIS lištou, tlumičem plamene a sklopnými mířidly. Hlaveň, tlumič plamene, zvětšený záchyt zásobníku a další detailní prvky jsou vyrobeny z hliníku, šroubky a další důležitě součástky jsou ocelové. Replika je vybavena…

Výrobce:

8 629  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16009 Kategorie: Štítek:

Popis

Řada X je dalším příspěvkem do skupiny samopalů na bázi M4 platformy, tentokrát je autorem Specna Arms, které se opět podařilo nadchnout velké množství hráčů svou kvalitou zpracování, vnitřními komponenty ale taky cenovkou. Tento samopal můžete využít samostatně na CQB hřiště, nebo si ji může vzít každý sniper jako záložní zbraň.
Tělo řady X je vyrobeno z kovu a tudíž se nemusíte bát, že by vám někde prasklo při pádu či zásahu do zbraně. Model SA-X01 je navíc vybaven přední RIS lištou, tlumičem plamene a sklopnými mířidly. Hlaveň, tlumič plamene, zvětšený záchyt zásobníku a další detailní prvky jsou vyrobeny z hliníku, šroubky a další důležitě součástky jsou ocelové.
Replika je vybavena pažbou typu Light Ops, která je pogumovaná a bude vám na ní dobře držet tvář, replika dále obsahuje rychlovýměnu pružiny QSC, tím pádem není problém během hry vyměnit pružinu ze zbraně za druhou, kterou dostanete v balení bez nářadí.
Specifikace:

výkon: 0,83J se slabší pružinou nebo 1,33J se silnější
konstrukce: kov
vhodná váha BBs: 0,25-0,30g
typ a kapacita zásobníku: tlačná na 120 BBs
rozměry: 595-695mm
váha: ~2,5kg
mechabox: V2 ESA2
vnitřní díly mechaboxu: QSC ryhlovýměna pružiny, ocelová kola, 8mm kluzná ložiska
hop-up: ano, rotační typ komory
pohon ( plus konektor): AEG (elektřina) s koncovkou T-Dean
režimy střelby: safe-semi-auto
závit: 14mm ccw (tradiční levotočivý)

Obsah balení: zbraň, 2x zásobník, přední rukojeť, silnější pružina navíc k té ve zbrani, manuál a čistění