Specna Arms M4 Spec Ops (SA-A07 ONE(TM)) – černá

Replika útočné pušky SA-A07 od společnosti Specna Arms je vyrobena převážně z jednotné slitiny zinku a hliníku, která je v nejzranitelnějších místech repliky vyztužena ocelovými prvky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a otočné prvky taktického závěsu). Pažba SF ukládající baterii i pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymeru. Závěr repliky a rukojeť RIS prošly procesem eloxování, který zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Barva byla nanesena procesem práškového lakování poté, co povrch před nanesením barvy prošel procesem pískování. Tento způsob nanášení barvy je známý z replik, například od společnosti G a P, a zajišťuje mnohem vyšší odolnost nanesené barvy proti…

Výrobce:

6 132  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15186 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika útočné pušky SA-A07 od společnosti Specna Arms je vyrobena převážně z jednotné slitiny zinku a hliníku, která je v nejzranitelnějších místech repliky vyztužena ocelovými prvky (ocelové prvky – všechny šrouby, čepy a otočné prvky taktického závěsu). Pažba SF ukládající baterii i pistolová rukojeť byly vyrobeny z polymeru. Závěr repliky a rukojeť RIS prošly procesem eloxování, který zaručuje vysoký stupeň ochrany proti korozi. Barva byla nanesena procesem práškového lakování poté, co povrch před nanesením barvy prošel procesem pískování. Tento způsob nanášení barvy je známý z replik, například od společnosti G a P, a zajišťuje mnohem vyšší odolnost nanesené barvy proti oděru, než je obvyklé.
Díly repliky do sebe velmi dobře zapadají – způsobem, který bylo dosud možné zaznamenat výhradně u replik od špičkových výrobců, jako jsou G a P nebo Classic Army, je replika také dokonale vyvážená. To umožňuje téměř ideální ovladatelnost repliky a její hmotnost je po vzetí přes rameno téměř neznatelná.
Replika je vybavena systémem rychlého uvolnění pružiny, takzvaným Enter a Convert(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a pohotově přizpůsobit výkon repliky podmínkám na hřišti, aniž by bylo nutné mít přístup do dílny nebo sadu speciálního nářadí.
Výhody systému Enter a Convert(TM) lze jen těžko přecenit. Vzhledem k současným celoevropským tendencím využívat zákonná omezení týkající se úsťové rychlosti replik nebo interních předpisů uvnitř různých skupin zaručuje systém uživateli pestrou sadu možností a dostatek volnosti. Systém Enter a Convert(TM) umožňuje s minimálním časovým úsekem měnit hlavní pružinu, a tím přizpůsobit úsťovou rychlost.
Replika je plně kompatibilní s bateriemi LiPo a LiFe. Vzhledem k základní úsťové rychlosti ~410 FPS, kterou zajišťuje hlavní pružina standardně instalovaná výrobcem, je replika ideální pro střelbu na střední vzdálenosti. Součástí sady je také pružina M90, která umožňuje snížit úsťovou rychlost na ~310 FPS a v důsledku toho přizpůsobit repliku pro boj na krátkou vzdálenost a v interiéru.
Z..